sobota, 16 listopada 2019

200 zł za Konto Jakże Osobiste

Właśnie wystartowała III edycja promocji pt. "Z nami najlepiej". Tak więc, ponownie jest dostępna okazja do zdobycia 200 zł od Alior Bank. To wszystko w zmian za założenie konta i spełnienie prostych warunków. Najlepsze w tym wszystkim jest to, iż to bardzo dobre konto, które może przynosić stałe korzyści.Okres promocji

Oferta Specjalna trwa od 16/12/19 do 31/12/19.

Adresaci promocji

Z promocyjnej oferty nie mogą skorzystać osoby, które w ostatnim roku (po dniu 31 października 2018 r.) posiadały konto (również walutowe) bądź Kartę Kibica Alior Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego (w tym walutowego), konta firmowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza z oferty. Natomiast uczestnik nie może mieć złożonego wniosku internetowego o Konto Jakże Osobiste od 1/06/19 do 15/11/19.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek z dedykowanej strony promocji. Umowę powinniśmy podpisać w ciągu 30 dni od złożeniu wniosku. W dalszej kolejności w każdym z 3 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu kalendarzowym, w którym podpisano umowę o konto i kartę konieczne jest:
  • zapewnienie wpływów o łącznej wysokości min. 1.000 zł (musi to być wpływ z rachunku prowadzonym w innym banku, którego nie jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem - należy to rozumieć, iż pożądany jest wpływ od pracodawcy czy współmałonka itd.);
  • wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty debetowej (wyłączone są z tego różnego rodzaju "ułatwiacze" obrotu kartą);
  • zalogowanie się do aplikacji mobilnej.
Nagroda w wysokości 200 zł zostanie przekazana na nowo otwarty rachunek do końca 4 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym podpisano umowę.

Wartość dodana

Odnośnie cech konta i związanych z nim korzyści odsyłam do mojego poprzedniego wpisu. Trzeba przyznać, iż jest ich trochę. W skrócie schemat korzyści, które można wybrać do konta przedstawia się następująco:


Dwie z nich są bezpłatne, zaś kolejna to koszt 3,50 zł miesięcznie. Według mnie najlepsze z nich to zwrot 1 % za płatności zbliżeniowe telefonem (do 20 zł miesięcznie) i podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (3 % do 20.000 zł).

Oprócz wspomnianej korzyści z 3 % oprocentowaniem, nowi klienci mogą również ulokować swoje oszczędności na lokacie 100-dniowej. Jej oprocentowanie to 3 %, zaś maksymalna kwota to 50.000 zł. Jednakże ta oferta dotyczy jednie nowych klientów czyli takich, którzy nigdy nie posiadali w tym banku konta. Warto też dodać, iż zarówno karty debetowej jak i kredytowe Alior Bank uczestniczą w programie MasterCard Priceless Specials / Bezcenne chwile i z tego też można czerpać profity.

Warunki bezpłatności konta

Darmowość konta i karty można zapewnić przez miesięczny  wypływ 1.500 zł (i tutaj może być wpływ za swojego konta w innym banku) i obrót kartą na kwotę 300 zł (wliczają się w to wspomniane wyżej płatności zbliżeniowe telefonem, więc spełniając ten warunek jesteśmy już 3 zł na plusie). Tutaj trzeba przyznać, iż trzeba trochę bardziej się "wysilić", iż w przypadku konkurencji. Brak spełnienia tych warunków może na razić nas na koszt 15 zł (10 zł za konto w razie braku odpowiedniego wpływu i 5 zł za kartę w przypadku braku odpowiedniego obrotu). Oczywiście po otrzymaniu premii z samej karty można zrezygnować.

Podsumowanie

Nie ukrywam, iż jestem fanem Alior Banku. To bardzo dobre konto, w moim mniemaniu jedne z najlepszych (obok Konta 360º w Millennium i Konta Jakie Chce w Santander), choć stawia pewne wymogi. Korzystam z niego już kilka lat i po stronie plusów mogę zapisać już kilka stówek zyskanych z różnych promocji tego banku (i na tym zapewne się nie skończy), zaś po stronie strat jedynie...3,50 zł (opłata za trzecią korzyść w jednym z miesięcy).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz