wtorek, 22 września 2020

Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy za Kaszetkę od Bonduelle

 

Kolejna okazja do testowania dotyczy produktów o nazwie Kaszetka marki Bonduelle. W ramach akcji pt. "Do syta bez ryzyka!" każdy uczestnik jest uprawiony do zwrotu centy zapłaconej za produkt promocyjny, jeżeli nie będzie wystarczająco usatysfakcjonowany jego smakiem.Akcja trwa od 16/09/20 do wyczerpania puli 350 zwrotów (organizator poinformuje na swojej stronie o jej wyczerpaniu), jednak nie dłużej niż do 31/12/20 (ostatni dzień na promocyjny zakup i jego zgłoszenie).

Jeżeli w tym czasie zakupimy promocyjny produkt, a jego smak nie będzie nam odpowiadał to trzeba zgłosić ten fakt na stronie promocji. Należy tam też podać nasze dane wraz z numerem rachunku bankowego, potrzebnego do przelewu pieniędzy. Zwrot w wysokości ceny produktu promocyjnego  otrzymamy do 15/01/21.

Produkty promocyjne to:

 • Kaszetka Bonduelle z burakiem 2 x 80 g,
 • Kaszetka Bonduelle z soczewicą 2 x 80 g,
 • Kaszetka Bonduelle z cukinią 2 x 80 g,
 • Kaszetka Bonduelle z borowikiem 2 x 80 g. 
 
Organizator akcji z pewnością jest przekonany o walorach smakowych powyższych produktów, stąd tak niewielka ilość przewidzianych zwrotów:)

Przejdź na stronę promocji.

5 komentarzy:

 1. Gdzie można kupić tą nowość?
  W jakich sklepach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osobiście tego nie sprawdzałem, ale najepiej szukać w dużych sklepach typu Auchan czy Leclerc. Nie mniej przed samym zakupem warto zajrzeć na stronę promocji, czy aby pula nie została już wyczerpana.

   Usuń
 2. Czy ktoś próbował? Warta swojej ceny (10 zł?) Jest w B1 dla zainteresowanych ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja akurat nie przepadam za daniami na bazie kaszy. Niemniej same produkty widziałem w Auchan.

   Usuń
  2. Według mnie najlepsza jest ta z grzybami.

   Usuń