wtorek, 22 września 2020

350 zł w formie bonów za założenie konto w BNP Paribas


W najnowszej promocji BNP Paribas oferuje karty podarunkowe jako nagrodę za założenie konta i spełnienie warunków promocji. Można wybrać spośród H&M, Leroy Merlin, Rossmann czy Orlen. W ten sposób, niezależnie od wyboru, "wzbogacimy" się o 350 zł.Okres promocji

Akcja trwa od 21/09/20 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 4/10/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny (za pomocą unikalnego kodu SMS), natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 16/10/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie bardzo łatwych warunków promocji, a są nimi:


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł w formie karty podarunkowej do wybranego sklepu należy w październiku 2020 r.:

  • wykonać min. 3 płatności bezgotówkowe kartą wydaną do konta;
  • wykonać min.1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonilne mobilnej GOmobile).

W pierwszym przypadku chodzi o najzwyklejsze płatności w punktach handlowo-usługowych na obojętnie jaką kwotę. Zaś w drugim przypadku jest mowa o  przelewie na dowolną kwotę na rachunek w innym banku.

Druga nagroda w wysokości 100 zł w postaci karty podarunkowej,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej nagrody oraz dodatkowo w listopadzie 2020 r.: 

  • wykonania min. 6 transakcji bezgotówkowych kartą (zasady analogiczne jak przy pierwszej nagrodzie);
  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę minimum 1.000 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku).
 
Trzecia nagroda, a jest nią tym razem 200 zł na karcie podarunkowej, wymaga spełnienia warunków uzyskania pierwszej i drugiej nagrody oraz dodatkowo w grudniu 2020 r.:
 
  • wykonania min. 12 transakcji bezgotówkowych kartą (zasady analogicznie jak przy pierwszej nagrodzie);
  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę minimum 1.000 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku).

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 30/11/20, a sama nagroda zostanie przekazana do końca roku. Wysyłka drugiej nagrody zostanie zrealizowana do 31/01/21, zaś trzeciej do 28/02/21.
 
Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej nagrody (w przypadku wcześniejszego wyboru karty podarunkowej do Leroy Merlin, Rossmann lub Orlen), zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane adresowe do 15/12/20. W przypadku drugiej i trzeciej nagrody nie ma już takiej konieczności, podobnie jak w przypadku wszystkich bonów do sklepu H&M. Jest to związane z tym, iż karty podarunkowe do Leroy Merlin, Rossmann i Orlen mają postać fizyczną i będą wysyłane za pośrednictwem poczty, zaś w przypadku H&M wszystko odbędzie się w postaci elektronicznej (SMS kod na numer telefonu laureata).

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Premia jest tutaj dosyć duża, choć dla mnie zawsze atrakcyjniejsza jest gotówka. No chyba, iż ktoś i tak często gości w wybranych sklepach. Wtedy to nie ma aż takiego znaczenia.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz