poniedziałek, 9 grudnia 2019

67 zł za darmową pożyczkę

Ostatnio mam wrażenie, iż popularne "chwilówki" poczynają sobie coraz śmielej. Dla nowych klientów są już nie tylko darmowe, ale też stwarzają okazję do zdobycia nagrody. Wszystko to przypomina promocje bankowe, choć w mniejszej skali. Jednakże tu i tam można wyjść na plus. Nawiązując do tego chciałbym Wam przedstawić pożyczkę pt. "Pożycz więcej i zyskaj 67 zł"


Okres promocji

Promocja trwa od 9/12/19 do 22/12/19.

Adresaci promocji

Z promocji może skorzystać osoba fizyczna, która nigdy nie zawierała umowy pożyczki w serwisie pożyczkowym Pożyczka Plus, Niewielka Pożyczka i Rata na plus.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o udzielenie pożyczki. Ważne, aby kwota pożyczki nie była większa niż 3.000 zł, a okres spłaty trwał do 30 dni. Umowę pożyczki poprzez weryfikację natychmiastową bądź też tradycyjny przelew weryfikacyjny akceptując przy tym regulamin i wyrażając niezbędne zgody marketingowe.

Bonus w kwocie 67 zł zostanie przelany na konto pożyczkobiorcy po terminowej spłacie pożyczki. Poprzedzi to informacja o spełnieniu warunków promocji (przesłana w ciągu 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania spłaty pożyczki). Sam przelew trafi na podany w formularzu numer konta bankowego nie później niż w terminie kolejnych 7 dni roboczych.

Plusy i minusy

Do plusów należy przede wszystkim to, iż zrealizowanie warunków promocji nie wymaga od nas żadnego wkładu finansowego jak i pozwala na zdobycie nagrody bez jakichkolwiek kosztów. Należy tylko pamiętać o terminie spłaty i w żadnym wypadku go nie przekroczyć (ale można też to zrobić wcześniej niż podana ilość dni w umowie). Swój zysk można jeszcze trochę zwiększyć przy przetrzymaniu kwoty na dobrym koncie oszczędnościowym. Należy też podkreślić, iż weryfikacja potencjalnego pożyczkobiorcy obywa się poza BIK, więc nie obniża to naszej zdolności kredytowej dla instytucji bankowych. Minusem jest konieczność dochowania terminowej spłaty długu. Jak zwykle sugeruję, iż decyzję każdy musi podjąć samodzielnie.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz