piątek, 6 grudnia 2019

Mikołajki z Bankiem

Ho, ho, ho...Czy każdy dostał już dzisiaj coś od Mikołaja? Jeżeli nie, to jeszcze nic straconego. Można to sobie odbić w najbliższym czasie. Ruszyła bowiem promocja pt "Mikołajki z Bankiem". Nagrodą jest e-karta upominkowa o wartości 100 zł na zakupy w H&M, a także 250 zł w gotówce. Zainteresowanych zapraszam do dalszej części wpisu.


Okres promocji

Akcja trwa od 6/12/19 do wyczerpania puli 500 szt., lecz nie dłużej niż do 8/12/19.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji, a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku. Niezbędne przy tym jest wyrażenie zgód na przetwarzanie i przekazywania danych osobowych (w celu rozliczenia promocji), a także zaakceptowania regulaminu niniejszej akcji. Czas na zawarcie umowy o konto i kartę upływa z dniem 20/12/19.

Pierwszą z nagród jest wspomniana na początku e-karta upominkowa o wartości 100 zł na zakupy w H&M. Jej ważność upływa z dniem 01/02/20. Aby ją zdobyć wystarczy jedynie...założyć wniosek i zawrzeć umowę! Druga nagroda w wysokości 100 zł będzie przyznana, jeżeli w styczniu 2020 r. wykonamy transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 250 zł. Zaś trzecia nagroda, o wartości 150 zł, wymaga wykonania w lutym 2020 r. minimum 5 transakcji bezgotówkowych (objętnie na jakie kwoty) oraz zapewniania wpływu na łączną kwotę minimum 1.000 zł (może tutaj być przelew z własnego konta w innym banku).

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 3/01/20 i zostanie przekazana do końca tegoż miesiąca. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 20/02/20, a przelew zostanie zrealizowany do 29/02/20. Z ostatnią nagrodą wiąże się data 20/03/20 (informacja) i 31/03/20 (przelew).


Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł. Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów.

Podsumowanie

No i mamy Mikołaja od...BNP Paribas. Kto był grzeczny może korzystać i wkrótce cieszyć się nagrodą o wartości 350 zł:) W sam raz przyda się na poświąteczne wyprzedaże.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz