środa, 4 grudnia 2019

250 zł na zimę od BNP Paribas

Jesteśmy u progu zimy, więc najwyższy już czas na zimową promocję. I taką właśnie akcję zaserwował nam BNP Paribas. W promocji pt. "Premia na zimę" jest do zdobycia 250 zł. Więc może (hu-hu-ha) zima wcale nie taka zła?


Okres promocji

Akcja trwa od 4/12/19 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 20/12/19.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji, a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku. Czas na zawarcie umowy o konto i kartę upływa z dniem 7/01/20. Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 125 zł należy w styczniu 2020 r. wykonać minimum 4 przelewy na dowolną kwotę za pomocą bankowości elektronicznej (internetowej lub mobilnej) oraz zapewnić wpływ/y na nowo otwarty rachunek na łączną kwotę minimum 1.000 zł. Jeżeli takie same warunki spełnimy w lutym 2020 r. wówczas wzbogacimy się o kolejne 125 zł.

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 20/02/20 i zostanie wypłacona do końca tegoż miesiąca. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 20/03/20, a przelew zostanie zrealizowany do 31/03/20.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł. Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów.

Podsumowanie

Może w tej promocji premia nie jest najwyższa (oczywiście jak na standardy BNP Paribas), ale za to można stosunkowo szybko i łatwo ją zdobyć. Chętni - do dzieła!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz