wtorek, 3 grudnia 2019

100 zł za kartę Twisto ponownie dostępne

Ahoj! Powraca świetna promocja Twisto i możliwość zdobycia bonusu w wysokości 100 zł. Tak więc, kto jeszcze nie "potwistował" ma szansę to nadrobić. I oczywiście wzbogacić się o tytułową nagrodę.Okres promocji

Promocja trwa od 2/12/19 do wyczerpania puli 5.000 bonusów.

Adresaci promocji 

Z promocji może skorzystać osoba pełnoletnia mieszkająca w Polsce.

Warunki udziału w promocji

Warunkiem udziału w promocji jest złożenie wniosku o Twisto Free wraz z darmową kartą płatniczą MasterCard.  Wspomniana karta płatnicza działa podobnie jak karta kredytowa tj. dokonujemy płatności za pomocą pieniędzy w ramach przyznanego wcześniej limitu. W procesie wnioskowania należy zweryfikować swoją tożsamość za pomocą standardowej weryfikacji w postaci przelewu złotówki ze swojego konta bankowego. Niezbędne jest zaznaczenie odpowiednich zgód (wystarczą cztery pierwsze). W trakcie wnioskowania pojawi się pole na kod promocyjny. Jednakże, aby otrzymać tytułową nagrodę należy je rozmyślnie opuścić (w innym przypadku otrzymamy jedynie 50 zł za polecenie, a więc dwa razy mniej) - obie promocje nie łączą się. Niemniej po podpisaniu umowy można brać udział w programie poleceń i inkasować dodatkowe bonusy.

Ostateczna decyzja o przyznaniu takiej karty należy do wydawcy, lecz na pewno wpływ na nią będzie miała nasza zdolność kredytowa jak i wnioskowana kwota (jeżeli zależy nam tylko na premii powinna być ona jak najmniejsza).  Trzeba tutaj podkreślić, iż Twisto nie korzysta z najbardziej popularnej bazy BIK (a więc ewentualne zadłużenie nie będzie negatywnie wpływało na nasz scoring), ale innych typu BIG. Nagrodę otrzymamy już w przeciągu 48 godzin od pozytywnej weryfikacji, ale nie będzie to gotówka, lecz doładowanie swojego salda punktowego. Niemniej 1 punkt odpowiada 1 zł, więc swoje zadłużenie w wysokości 100 zł można spłacić promocyjnymi punktami. Inaczej mówiąc nagrodę należy skonsumować przy pomocy zakupów z nową kartą.

Tak jak wspominałem wcześniej sama karta działa jak "kredytówka". Na koniec miesięcznego okres  otrzymujemy zestawienie transakcji i mamy 15 dni na spłatę zadłużenia. I aby nie ponieść kosztów należy bezwzględnie tego przestrzegać. Wydanie i posiadanie karty jest bezpłatne. Można ją płacić wszędzie tam, gdzie jest honorowany MasterCard (nie ma jedynie możliwości wypłaty środków z bankomatów).

Podsumowanie

Jest to już III edycja tej promocji i z pewnością, jak dwie poprzednie, będzie cieszyła się dużą popularnością. Sam z niej skorzystałem i chwalę sobie korzystanie z usług Twisto. Więc nie radziłbym się zastanowić się zbyt długo, bowiem pula promocyjna ma swój limit.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz