poniedziałek, 2 grudnia 2019

400 zł na zakupy w sieci Biedronka

Powraca świetna promocja karty kredytowej BNP Paribas. Podobnie jak poprzedniej do zdobycia jest aż 400 zł do sieci sklepów Biedronka. Oprócz wspominanej nagrody do dyskontu w akcji pt. "Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka - II etap" można zyskać 5.000 promocyjnych punktów w programie MAM BONUS wartych kilka złotych.


Okres promocji

Akcja trwa od 1/12/19 do 31/12/19.

Warunki uczestnictwa

Promocja jest skierowana do osób nieposiadających karty kredytowej w BNP Paribas od 1/01/18.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji. Po tym nastąpi kontakt ze strony pracownika banku, które przekaże dalsze instrukcje. Umowę należy podpisać najpóźniej do 31/12/19. Po przyznaniu karty należy wykonać jedną lub więcej transakcję bezgotówkową (wszystkie "tradycyjne" płatności w sklepach stacjonarnych bądź w Internecie) o łącznej wartości minimum 2.000 zł nie później, niż 30/04/20. Bank przyzna nagrodę w ciągu 60 dni od spełnienia warunków, a jej odebranie będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Warunkiem odbioru nagrody jest bycie stroną umowy o kartę na dzień jej odbioru. E-kod do karty podarunkowej będzie ważny do 31/12/20 i co istotne, będzie można z niego korzystać wielokrotnie (do wyzerowania salda).

Wartość dodana

Wartością dodaną jest tutaj darmowy program mamBonus, w którym płatności są nagradzane punktami, a te z kolei można wymienić na nagrody (coś na kształt Mastercard Priceless Specials).  Tak jak wspomniałem na początku, już za samo "wyrobienie" karty kredytowej otrzymamy 5.000 pkt., zaś korzystanie z niej (w ramach spełnienia warunków promocji) przyczyni się do zdobycia kolejnych punktów. Te zaś będzie można wymienić na różnego rodzaju nagrody rzeczowe lub vouchery.

Warunki bezpłatności karty

Karta kredytowa kosztuje 9 zł na miesiąc, jednakże z opłaty zwalnia wydatek 1.000 zł miesięcznie. Niemniej cały czas trwa promocja, w której można pozbyć się opłat w pierwszym roku. W tym celu należy wykonać płatności w wysokości min. 1.000 zł w pierwszym okresie rozliczeniowym. Warta uwagi jest informacja, iż rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje 25 złotych, więc lepiej to zrobić po tym terminie.

Podsumowanie

Choć karta nie jest aż tak dobra jak Citi Simplicity (tj nie jest bezwarunkowo bezpłatna) to jednak tą promocję można ponownie ocenić pozytywnie. Swoje robi tutaj nagroda i dosyć proste warunki jej otrzymania. W skrócie - przed Świętami jak znalazł:)

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz