środa, 29 stycznia 2020

300 zł do Biedronki za konto BNP Paribas

Właśnie ruszyła kolejna wariacja promocji BNP Paribas. Tym razem do zgarnięcia jest 300 zł w formie e-kodów do sieci sklepów Biedronka. Zapraszam do prześwietlenia.


Okres promocji

Akcja trwa od 28/01/20 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 19/02/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a następnie złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Czas na zawarcie umowy o konto i kartę wraz z usługami bankowości elektronicznej upływa z dniem 4/03/20.

Tytułowa nagroda jest podzielona na trzy części.

Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł należy: 

  • zawrzeć umowę z bankiem o konto i kartę.

Aby zdobyć drugą nagrodę w wysokości 150 zł należy spełnić warunki uzyskania pierwszej nagrody oraz:

  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 300 zł zarówno w marcu jak i w kwietniu 2020 r. (ilość transakcji nie ma znaczenia, więc ważne płatność może być w jednej lub kliku transakcjach);
  • zapewnić wpływ/y na łączną kwotę minimum 1.000 zł zarówno w marcu jak i w  kwietniu 2020 r. (tutaj może być wpływ z naszego konta w innym banku).

Trzecia nagroda w wysokości 100 zł,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej i drugiej nagrody oraz: 

  • wykonania transakcji bezgotówkowych kartą na minimum 300 zł w maju 2020 r. (ilość transakcji nie ma znaczenia, więc ważne płatność może być w jednej lub kliku transakcjach);
  • zapewnienia wpływu/ów na łączną kwotę minimum 1.000 zł w maju 2020 r. (tutaj może być wpływ z naszego konta w innym banku).

W zasadzie drugi i trzeci warunek jest taki sam i aby uzyskać pełną pulę trzeba spełniać go przez 3 miesiące (od marca do maja 2020 r.).

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 23/04/20. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do uczestników nie później niż do 25/05/20, a o trzeciej nagrodzie do 24/06/20. Karty podarunkowe do sieci sklepów Biedronka zostaną przesłane w formie SMS do końca tego miesiąca, w którym dostaniemy powiadomienie o zdobyciu nagrody.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

Prosta i dosyć szybka promocja BNP Paribas. Zaś kody do sklepów Biedronka to dobry substytut gotówki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz