piątek, 24 stycznia 2020

50 zł za kartę Twisto

Wygląda na to, iż oferta Twisto (czeski fintech we współpracy z ING) zadomowiła się na dobre na polskim rynku. Właśnie ruszyła kolejna promocja, w której za wyrobienie karty i wykonanie jednej transakcji otrzymamy premię w wysokości 50 zł. Jest to fajna alternatywa darmowego kredytu przy minimum formalności.


Okres promocji

Promocja trwa od 22/01/20 do wyczerpania puli 5.000 bonusów.

Adresaci promocji 

Z promocji może skorzystać osoba pełnoletnia mieszkająca w Polsce.

Warunki udziału w promocji

Warunkiem udziału w promocji jest złożenie wniosku o limit Twisto Free wraz z darmową kartą płatniczą MasterCard.  Wspomniana karta płatnicza swoim działaniem przypomina tradycyjną kartę kredytową, a mianowicie dokonujemy płatności za pomocą pieniędzy w ramach przyznanego wcześniej limitu. W procesie wnioskowania należy zweryfikować swoją tożsamość za pomocą standardowej weryfikacji w postaci przelewu złotówki ze swojego konta bankowego. Niezbędne jest zaznaczenie odpowiednich zgód tj.:

  • na treść regulaminu promocji;
  • na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną  w celu przeprowadzenia promocji.

Ostateczna decyzja o przyznaniu takiej karty należy do wydawcy, lecz na pewno wpływ na nią będzie miała nasza zdolność kredytowa jak i wnioskowana kwota  Trzeba tutaj podkreślić, iż Twisto nie korzysta z najbardziej popularnej bazy BIK (a więc ewentualne zadłużenie nie będzie negatywnie wpływało na nasz scoring), ale innych typu BIG. Czas rozpatrywania wniosku to 24 godziny. W przypadku pozytywnej weryfikacji może być on jeszcze krótszy. Zdecydowanie różni się to od tradycyjnej ścieżki bankowej, w której często musi przejść przez sito pytań i generowanych dokumentów.

Nagrodę otrzymamy już po jednej transakcji kartą, która trafi do naszej skrzynki pocztowej. Nie będzie to jednak gotówka, ale doładowanie naszego konta 50 punktami. Niemniej 1 punkt odpowiada 1 zł, więc swoje zadłużenie w wysokości 50 zł można spłacić promocyjnymi punktami. Inaczej mówiąc nagrodę należy skonsumować przy pomocy zakupów z nową kartą (nie da się jej wypłacić za pośrednictwem bankomatu). Po tym na swoim profilu w internecie przy spłacie zobowiązania należy wybrać płatność punktami.

Tak jak wspominałem wcześniej sama karta działa jak "kredytówka". Na koniec miesięcznego okres  otrzymujemy zestawienie transakcji i mamy 15 dni na spłatę zadłużenia. I aby nie ponieść kosztów należy bezwzględnie tego przestrzegać. Wydanie i posiadanie karty jest bezpłatne. Można ją płacić wszędzie tam, gdzie jest honorowany MasterCard.

Podsumowanie

Jest to już IV edycja tej promocji i z pewnością, jak wszystkie inne będzie cieszyła się dużą popularnością. Wszakże tak łatwo dostępna karta kredytowa rzadko się zdarza. I z pewnością pula promocyjna rozejdzie się dosyć szybko. Zwłaszcza, iż zapowiadane są dalsze udogodnienia i promocje dla jej posiadaczy. Na koniec jeszcze dodam, iż cały czas jest aktualny program poleceń w którym Ty (jako polecający) i Twój znajomy (jako polecany) otrzymacie po 50 zł (oczywiście w punktach). Kod polecenia można wygenerować od razu po przyznaniu karty.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Formularz informacyjny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz