środa, 22 stycznia 2020

Premia 300 zł na przejazdy Bolt od BNP Paribas

BNP Paribas ponownie zaskoczył. Może nie wysokością nagrody (a szkoda), ale jej rodzajem. Tym razem jest to, a właściwie są kody na przejazdy Bolt. Do zdobycia jest ich aż 30 o wartości 10 zł każdy. To w sumie daje 300 zł na podróżowanie.


Okres promocji

Akcja trwa od 22/01/20 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 5/02/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Czas na zawarcie umowy o konto i kartę wraz z usługami bankowości elektronicznej upływa z dniem 12/02/20. Promocja jest podzielona na 6 miesięcznych etapów, w każdym z nich można zdobyć po 5 kodów o wartości 10 zł każdy. Aby zdobyć pełną pulę (tj. 6 x 5 x 10 zł) w każdym miesiącu od lutego do lipca należy:

  • wykonać transakcję bezgotówkową kartą (w rachubę wchodzi zwykła płatność w punktach handlowo-usługowych);
  • wykonać przelew za pomocą bankowości elektronicznej (internetowej lub mobilnej);
  • otrzymać wpływ na konto w kwocie minimum 10 zł (może to być przelew z naszego konta w innym banku);
  • wykonać transakcje BLIK (tutaj pełna dowolność);
  • wykonać transakcje Google Pay albo Apple Pay (płatność za pośrednictwem urządzenia mobilnego typu smartfon).

Ważne, aby nie ominąć żadnego miesiąca w spełnianiu poniższych warunków. W przeciwnym razie nie zachowamy ciągłości promocji i kolejne nagrody nie zostaną nam przydzielone.  To już jest reguła w promocjach BNP Paribas.

Narody zostaną przekazane za pośrednictwem SMS do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków i będą ważne do 20/03/21.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych wiąże się z opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

To promocja, która zapewnia przetestowanie wielu usług banku. Nie są to wygórowane warunki, ale trzeba o nich pamiętać. Ja jednak wolę "żywą" gotówkę i zdecydowanie bardziej mi odpowiada poprzednio opisywana akcja.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz