wtorek, 21 stycznia 2020

150 zł na start od Getin Bank

Getin Bank obudził się z dłuuuugiego zimowego snu. I proponuje nam promocję swojego konta w premią w tle. Tym tłem są e-karty Decathlon o łącznej wartości 100 zł. Jeżeli to połączyć z programem poleceń to robi się już z tego 150 zł.


Okres promocji

Promocja trwa od 20/01/20 do momentu osiągnięcia 2.000 rejestracji.

Adresaci promocji

Z akcji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały żadnych produktów w Getin Bank od 1/01/19.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto Proste Zasady z kartą. Należy tutaj wyrazić zgody marketingowe (w tym na przesyłanie informacji handlowych) oraz zgodę na przekazanie polecającemu informacji niezbędnych do uzyskania nagrody (w ramach programu poleceń). Nie należy tutaj zapomnieć o kodzie polecenia o czym później. W następnym etapie powinniśmy zarejestrować się w promocji. Po tym przyjdzie czas na realizowanie właściwych warunków promocji. Jest ona podzielona na 4 etapy, w każdym z nich nagrodą jest 20 zł w formie e-karty podarunkowej. I tak:
  • pierwszy bon wymaga wykonania przelewu przez bankowość mobilną do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia konta (kwota przelewu nie ma tutaj znaczenia);
  • drugi bon wiąże się z koniecznością wykonania transakcji bezgotówkowych kartą na minimum 200 zł w każdych z dwóch kolejnych pełnych miesięcy po uruchomieniu rachunku;
  • trzeci i czwarty bon uzyskamy po zapewnieniu wpływów na konto w wysokości minimum 1.000 zł w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych po uruchomieniu rachunku (mogą to być przelewy z własnego konta w innym banku);
  • ostatni bon otrzymamy za spełnienie wszystkich powyższych warunków.

Nagrody będą przekazywane poprzez bankowość elektroniczną w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków promocji w danym etapie. E-karty będą ważne do 13/01/22 i będzie z nich można korzystać wielokrotnie (co przy tak małej kwocie jest średnio prawdopodobne).

Jak zaznaczyłem wyżej, można (a nawet trzeba) tą promocję połączyć z programem poleceń. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to chętnie udostępnię kod pozostawiony przez czytelników (w tym celu proszę o kontakt za pośrednictwem e-mail zarówno osobę, która chciałaby otrzymać taki kod jak i pozostawić go dla innych). Po obszerniejsze informacje na temat programu poleceń odsyłam do mojego wcześniejszego wpisu. Tam też znajdziecie wzmiankę o szeregu produktów oszczędnościowych Getin Bank z kontem oszczędnościowym o oprocentowaniu 3,5 % na czele.

Warunki bezpłatności konta

Konto Proste Zasady  to darmowy pod warunkiem wykonania jednej płatności kartą bądź BLIKiem w poprzednim miesiącu kalendarzowym (w przeciwnym razie zostanie naliczona opłata w wysokości 8 zł). Natomiast karta debetowa nie generuje żadnych kosztów (nawet za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce).

Podsumowanie

Nie jest to najwyższa premia, ale takiej też od dawna w tym banku nie było. Niemniej nagroda w tej promocji jest jedną z wielu składowych, bo samo konto ma wiele (głównie "oszczędnościowych") atutów. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz