wtorek, 21 stycznia 2020

50 zł za zakupy w Auchan

Ten kto planuje większe zakupy w Auchan może mieć powód do zadowolenia. Wspomniany powód to dodatkowe 50 zł, które zasili naszą kartę Skarbonka (karta lojalnościowa sklepu). Jak je zdobyć?


Aby otrzymać bonus należy zrobić zakupy na kwotę powyżej 300 zł i przy płatności okazać swoją kartę Skarbonka. Owa transakcja musi być wykonana 23/01/20 po godz. 17.00. Więc jeżeli kogoś interesuje ten dodatkowy zysk to ma już zaplanowane czwartkowe późne popołudnie. Trzeba dodać, iż z oferty jest wykluczony zakup:
  • mleka początkowego;
  • paliwa;
  • doładowań elektronicznych;
  • papierosów;
  • alkoholu.

Bonus na karcie Skarbonka będzie można wykorzystać już przy najbliższych zakupach. Kto nie ma jeszcze takiej karty może ją łatwo wyrobić. W tym celu wystarczy ją pobrać w punkcie obsługi klienta Auchan, a następnie ją zarejestrować na stronie www.skarbonka.auchan.pl.

Niestety nie udało mi się zdobyć regulaminu promocji (w punkcie obsługi klienta go jeszcze nie posiadali), więc warto w swoim sklepie jeszcze sprawdzić czy ona tam na pewno obowiązuje. Zdjęcie pochodzi z "mojego" gdańskiego sklepu. Powinna też być o niej wzmianka w najnowszej promocyjnej gazetce sklepu (gazetka jest dystrybuowana według kodów sklepów, więc informacja tam będzie równoznaczna z promocją w Waszym Auchan).

Udanych zakupów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz