poniedziałek, 20 stycznia 2020

160 zł za kartę kredytową ING

Do wyścigu o kredytowego klienta postanowił dołączyć ING Bank Śląski. Wynikiem tego jest najnowsza promocja pt. "Do 160 zł z kartą kredytową Mastercard dla aktywnych 20.01-31.03.2020 r.". Tak jak sugeruje tytuł do zyskania jest 160 zł, ale trzeba wykazać się aktywnością.


Okres promocji

Promocja trwa od 20/01/20 do 30/03/20 lub do wyczerpania puli promocyjnej w postaci 1.400 umów.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z akcji specjalnej nie można posiadać żadnej karty kredytowej w ING Banku Śląskim od 1/10/18 r.  oraz należy być użytkowaniem Moje ING (system bankowości internetowej banku). Reasumując promocja jest skierowana do klientów ING, którzy nie mają i dosyć dawno nie mieli tam karty kredytowej.

Warunki uczestnictwa

Skorzystać z promocji można w dwojaki sposób tj. poprzez Moje ING lub w dowolnym oddziale banku / za pośrednictwem infolinii. W pierwszym przypadku (Moje ING) należy złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard za pośrednictwem bankowości internetowej. Konieczne jest przy tym umieszczenie specjalnego kodu, który jest udostępniony w ofercie przedstawionej klientowi (w sekcji OFERTA ING i dalej PROMOCJE). Jeżeli wybierzemy oddział lub infolinię należy złożyć odpowiednie oświadczenie o przystąpieniu do promocji. Po podpisaniu umowy konieczne jest wykonanie minimum 4 transakcji za pośrednictwem promocyjnej karty w kolejnych czterech miesiącach kalendarzowych liczonych od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (a więc dla umów podpisanych w styczniu 2020 r. będzie to okres od lutego do maja 2020 r.). Do zdobycia pełnej puli czyli 160 zł (40 zł za miesiąc) wystarczy w sumie 16 transakcji (ich wysokość nie jest tutaj istotna, ważne aby było 4 na każdy miesiąc). Należy również terminowo spłacać zadłużenie karty i być jej posiadaczem co najmniej do 31/08/20 r.

Nagroda zostanie przekazana na rachunek karty kredytowej w czterech etapach, każdorazowo do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym spełniono warunki.

Warunki bezpłatności karty

W przypadku karty kredytowej Mastercard z logiem ING występuje opłata roczna w wysokości 50 zł. Nie będzie ona pobrana, jeżeli średnia miesięczna wartość transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą za ostatnie 12 miesięcy, wyniesie mniej niż 500 zł.

Podsumowanie

W tym przypadku nagroda nie jest zbyt wysoka, ale warunki promocji są bardzo łatwe do zrealizowania. Warto zdecydować się szybko, ze względu na ograniczoną pulę nagród. Tak wspominałem już wielokrotnie ING bardzo często (już od dłuższego czasu chyba najczęściej spośród wszystkich banków) kieruje akcje specjalne do obecnych klientów, więc więc tutaj mieć otwarty rachunek. Kto jeszcze tego nie zrobił, a chciałby skorzystać z opisywanej promocji (i wielu inych w przyszłości) może jeszcze zarobić 160 zł na otwarciu konta. W tym celu odsyłam do wcześniejszego wpisu dla osób młodych i "trochę" starszych.Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz