czwartek, 2 stycznia 2020

160 zł dla młodych za konto w ING Bank Śląski

W ostatnim wpisie zaprezentowałem akcję promocyjną ING Banku Śląskiego. Dotyczy ona konta Direct lub Komfort. Kto jednak jest w wieku od 18 do 26 lat może uzyskać łatwiejsze warunki. Co najważniejsze wysokość nagrody pozostaje bez zmian.Okres promocji

Promocja trwa od 1 stycznia 2020 r. do 31 marca 2020 r.

Adresaci promocji

Oferta jest skierowana do nowych klientów banku, czyli osób nieposiadających żadnego Konta z Lwem w ING Banku  od 1/10/18 do 31/12/19.
 
Warunki uczestnictwa

W promocji można uzyskać nagrodę w wysokości od 100 zł do 160 zł. Jej wysokość jest uzależniona od spełnienia warunków. Niezależnie od wybranej opcji, w pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto. Należy przy tym wybrać również konto oszczędnościowe i kartę debetową. Ważne jest przy tym, aby wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank w sposób elektroniczny informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych.

Aby otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł uczestnik promocji musi do 30/04/20 wykonać minimum 10 transakcji bezgotówkowych (w sklepach stacjonarnych, internetowych oraz przez telefon) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (kwota transakcji jest obojętna).

Natomiast dodatkowe 60 zł wymaga spełnienia do 30/04/20 jeszcze dwóch warunków:
  • wykonania trzech transakcji  BLIKiem w internecie (mogą to być te same transakcje jak w przypadku nagrody w wysokości 100 zł)
  • wykonania minimum 3 przelewów na telefon BLIK na kwotę minimum 5 zł każdy.
Uczestnikom, którzy spełnią warunki promocji bank wypłaci nagrodę (100 lub 160 zł) do 15/05/20 na otwarte konto oszczędnościowe (założone wraz z kontem osobistym).

 Warunki bezpłatności konta

Prowadzenie konta Mobi jest darmowe. Podobnie jest w przypadku karty wydanej do tego konta.

Wartość dodana

Tą wartością jest aktualnie oferta dla oszczędzających. Od założenia otwartego konta oszczędnościowego przez 4 miesiące obowiązuje tam promocyjna stawka w wysokości 2,5 %. Na takim oprocentowaniu można ulokować aż 200.000 zł.

Podsumowanie

Bardzo przyjemna promocja dla nieco młodszych osób. Niewygórowane warunki i darmowe produkty sprawiają, iż warto wypróbować ofertę ING i zgarnąć należną premię.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz