czwartek, 2 stycznia 2020

250 zł na nowy rok od BNP Paribas

Jak się okazuje przerwa w promowaniu konta przez BNP Paribas wyniosła...jeden dzień. Bowiem właśnie ruszyła nowa akcja pt. "Noworoczne konto". Do uzyskania jest 250 zł, a warunki do spełnienia bardzo proste. Zainteresowani?Okres promocji

Akcja trwa od 2/01/20 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 15/01/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (po przekroczeniu puli 3.000 szt. promocyjnych wniosków możliwość rejestracji zostanie zablokowana),  a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku.  Czas na zawarcie umowy o konto i kartę upływa z dniem 29/01/20. Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł należy w lutym 2020 r. wykonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych za pośrednictwem karty (zwykłe płatności w punktach handlowo-usługowych) oraz zapewnić wpływ/y na nowo otwarty rachunek na łączną kwotę minimum 1.000 zł. Jeżeli takie same warunki spełnimy w marcu 2020 r. wówczas wzbogacimy się o 150 zł.

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 20/03/20 i zostanie wypłacona do końca tegoż miesiąca. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 20/04/20, a przelew zostanie zrealizowany do 30/04/20.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł. Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów.

Podsumowanie

Kolejna z cyklu szybkich i prostych promocji BNP Paribas. W zamian za spełnienie banalnych warunków bank zapłaci nam 250 zł. To się chwali.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz