piątek, 3 stycznia 2020

400 zł do Allegro za kartę Citi Simplicity

Właśnie ruszyła kolejna z ciekawych promocji związanych z kartą kredytową. Jak łatwo zgadnąć jest nią ponownie bezpłatna karta Simplicity. Wartość i atrakcyjność nagrody nie odbiega od poprzednich akcji i jest nią 400 zł w formie vouchera do serwisu Allegro. A jak wiadomo tam można kupić prawie wszystko, więc jest to idealny substytut gotówki.


Okres promocji

Oferta obowiązuje od 27/12/19 do 15/04/20.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 1 stycznia 2018 r. nie posiadała w banku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów jak np. konta osobistego nie wyklucza z oferty.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Po pozytywnej decyzji o przyznaniu karty i zawarciu umowy konieczne jest:
  • nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguje się przynajmniej 1  raz w serwisie Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile, 
  • nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonają kartą transakcji  o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1.500 PLN.
Bank zastrzega, iż nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani szczególnych. Niemniej jednak zwykłe płatności (ich ilość nie ma tutaj znaczenia) w tradycyjnych lub internetowych punktach handlowo-usługowych spełnią te warunki.

Nagrody

Każdy uczestnik, który spełni wszystkie warunki promocji otrzyma elektroniczny voucher na zakupy w serwisie Allegro o wartości 400 zł. Nagroda zostanie wysłana przez wiadomość w serwisie Citibank Online najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków (zaś taka informacja trafi do nas do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków). Tak więc dokładna data otrzymania nagrody zależy w głównej mierze od nas samych tj. jak szybko uda nam się zrealizować wymogi stawiane przez organizatora. Termin ważności e-kodu będzie wynosił 12 miesięcy i będzie można go wykorzystać jedynie jednorazowo (warto się wtedy pokusić się o większe zakupy).

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj. 
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.
Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej jest bezpłatne. Należy jednak ją regularnie spłacać w terminie i przy tym unikać nadpłacania. Inaczej będzie to generowało koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wszystkie wyłączyć i cieszyć się co miesiąc w okresie bezodestkowym "darmową" gotówką.

Podsumowanie

Sam długo nie mogłem przekonać się do kart kredytowych. Dawniej kojarzyły mi się tylko z wysokimi opłatami za swego rodzaju luksus. Dzisiaj trudno byłoby mi się bez nich obejść, zwłaszcza jeżeli nie generują żadnych kosztów (tj. zadłużenie jest spłacanie z końcem okresu bezodestkowego tzw. grace period) i je jeszcze można na nich "zarobić". Na koniec chciałbym przypomnieć o dwóch innych dobrych promocjach tej karty - z bonami do Biedronki i smartfonem marki LG.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz