środa, 1 stycznia 2020

160 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski podbija stawkę. Od teraz za założenie konta i spełnienie warunków promocji można otrzymać 160 zł. A jak wiadomo w przypadku ING na tej kwocie nasz zysk zapewne się nie skończy. Jest to związane z częstymi akcjami specjalnymi dla obecnych klientów.


Okres promocji

Promocja trwa od 1 stycznia 2020 r. do 31 marca 2020 r.

Adresaci promocji

Oferta jest skierowana do nowych klientów banku, czyli osób nieposiadających żadnego Konta z Lwem w ING Banku  od 1/10/18 do 31/12/19.
 
Warunki uczestnictwa

W promocji można uzyskać nagrodę w wysokości od 100 zł do 160 zł. Jej wysokość jest uzależniona od spełnienia warunków. Niezależnie od wybranej opcji, w pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto. Należy przy tym wybrać również konto oszczędnościowe i kartę debetową. Istotne jest przy tym, aby wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank w sposób elektroniczny informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych.

Aby otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł uczestnik promocji musi do 30/06/20 wykonać transakcje bezgotówkowe (w sklepach stacjonarnych, internetowych oraz przez telefon) za minimum 1.000 zł kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

Natomiast dodatkowe 60 zł wymaga spełnienia do 30/06/20 jeszcze dwóch warunków:
  • wykonania trzech transakcji  BLIKiem w internecie (mogą to być te same transakcje jak w przypadku nagrody w wysokości 100 zł)
  • otrzymania w każdym z trzech dowolnych miesięcy łączny wpływ wynagrodzenia wynoszący przynajmniej 1.000 zł  (wykluczone są przelewy z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny).
Uczestnikom, którzy spełnią warunki promocji bank wypłaci nagrodę (100 lub 160 zł) do 16/07/20 na otwarte konto oszczędnościowe (założone wraz z kontem osobistym).

Warunki bezpłatności konta

Prowadzenie konta Direct jest darmowe. Natomiast karta debetowa generuje miesięczny koszt w wysokości 7 zł. Można jednak jego uniknąć poprzez wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł. Istotna rzecz jest taka, iż ING inaczej liczy okres rozliczeniowy niż większość banków - tutaj trwa on od 29 do 28 dnia kolejnego miesiąca.

Wartość dodana

Tą wartością jest aktualnie oferta dla oszczędzających. Od założenia otwartego konta oszczędnościowego przez 4 miesiące obowiązuje tam promocyjna stawka w wysokości 2,5 %. Na takim oprocentowaniu można ulokować aż 200.000 zł.

Podsumowanie

"Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort" to kolejna akcja promocyjna ING. Co prawda wysokość nagrody nie powala (wszakże w innych bankowych promocjach można z łatwością zdobyć większą sumę), ale tak jak podkreślałem na początku, z biegiem czasu można tutaj zdobyć o wiele więcej. Choćby dlatego warto z niej skorzystać:)

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz