poniedziałek, 30 grudnia 2019

Podsumowanie 2019

Tak jak wspominałem w poprzednim wpisie koniec roku to zwykle czas podsumowań mijającego okresu jak również planów na przyszłość. Z uwagi na to, iż jest to blog finansowy owe podsumowanie będzie dotyczyło działalności bloga jak i finansów.Podsumowanie funkcjonowania bloga

Blog Mała Ekonomia po raz pierwszy ukazał się światu w czerwcu 2019 r. Tak więc moje wpisy goszczą w sieci już 6 miesięcy. Do tej pory zebrało się ich aż 151. Największą popularnością cieszył się temat o rodzinnym oszczędzaniu i tankowaniu auta.  Ze sporym odzewem spotkały się akcje organizowane przez Citibank i BNP Paribas. W przypadku tego pierwszego najlepsze z nich są cały czas jeszcze dostępne:
Jeżeli chodzi o BNP Paribas jeszcze tylko do końca roku jest do wzięcia 700 zł tj.  300 zł za konto i 400 zł za kartę kredytową

Niemniej wpisy dotyczyły nie tylko promocji bankowych, ale również nie brakowało okazji na tańsze zakupy czy poczynienie oszczędności w codziennych sprawunkach. W czasie swojego funkcjonowania blog zanotował około 10 tys. odsłon. Dziękuję i proszę o więcej!

Plany na przyszłość

Plany na przyszłość związane z blogiem to przede wszystkim jego dalszy rozwój, a więc większa intensywność wpisów jak również ich szeroki zakres. Niewykluczone są konkursy dla czytelników i wszelkiego rodzaju akcje specjalne. W planie też utworzenie  rankingu produktów oszczędnościowych i kredytowych. Lecz bez Waszego wsparcia nawet najlepsze plany mogą spalić na panewce. Także nieoceniona będzie tutaj Wasza pomoc. 

Na zakończenie chciałbym każdemu z Was życzyć wielu sukcesów w dziedzinie finansów osobistych. Zaś dla mnie najlepszą nagrodą będzie to, jeżeli choć trochę przyczyni się do tego blog Mała Ekonomia. Do siego roku!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz