środa, 11 grudnia 2019

300 zł premii w przedświątecznej promocji od BNP Paribas

No i zaczęło się. Przedświąteczna gorączka sięga zenitu. Do zabawy przystąpił również BNP Paribas, który zaproponował nam promocję pt. "Przedświąteczny szał". W zamian za założenie darmowego rachunku możemy zgarnąć 300 zł premii. Zapraszam po szczegóły.Okres promocji

Akcja trwa od 11/12/19 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 31/12/19.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji, a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku. Czas na zawarcie umowy o konto i kartę wraz z usługami bankowości elektronicznej upływa z dniem 14/01/20.

Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł należy:
  • wykonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą w styczniu 2020 r.;
  • wykona minimum 10 transakcji bezgotówkowych kartą w lutym 2020 r.;
  • zapewnić wpływy na łączną kwotę minimum 1.000 zł w lutym 2020 r. (od razu trzeba tutaj zaznaczyć, iż mogą to być przelewy z własnego konta w innym banku).
Drugą, dwa razy wyższą nagrodę, a więc 200 zł otrzymamy za spełnienie poniższych warunków:
  • wykonanie minimum 10 transakcji bezgotówkowych kartą zarówno w marcu jak i w kwietniu 2020 r.;
  • zapewnienie wpływów na na łączną kwotę minimum 1.000 zł zarówno w marcu jak i w  kwietniu 2020 r. (i tutaj podobnie będą zaliczone również wpływy z własnego konta w innych banku).
Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 20/03/20 i zostanie wypłacona do końca tegoż miesiąca. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 20/05/20, a przelew zostanie zrealizowany do 31/05/20.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł. Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów.

Podsumowanie

BNP Paribas chce nas zachęcić do świątecznej promocji, lecz na nagrodę będziemy musieli trochę poczekać. Niemniej warunki akcje nie są skomplikowane, więc w zasadzie każdy powinien podołać temu zadaniu. Oczywiście każdy, kto może i chciałby się wzbogacić o 300 zł:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz