piątek, 7 lutego 2020

Super łatwa premia od mBank

Takie promocje powinny być zawsze. Bowiem właśnie ruszyła akcja w której można otrzymać 150 zł za banalne warunki. Wystarczy jedynie zawrzeć umowę i wykonać pięć dowolnych transakcji bezgotówkowych. Dodatkowym wabikiem jest ultra krótki okres karencji wykluczającej byłych klientów oraz dodatkowe 250 zł w programie poleceń.


Okres promocji

Akcja trwa od 3/02/20 do wyczerpania 3.000 szt. promocyjnych wniosków, lecz nie dłużej niż do 31/03/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w mBanku od 3/02/20.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji, a następnie złożyć wniosek o konto wraz z kartą z wygenerowanego dla nas linku. Czas na zawarcie umowy jest do 15/04/20. Po tym koniecznie jest wykonanie w jednym z dwóch pierwszych miesięcy (marzec-kwiecień lub kwiecień-maj) od założenia rachunku, pięć dowolnych transakcji bezgotówkowych (kartą, blikiem, kartą i blikiem, płatności internetowe, przelew na inne konto). Do 17/06/20 organizator powiadomi uczestników o nagrodzie za pośrednictwem e-mail, zaś sama nagroda (po uzupełnieniu danych do jej odbioru) zostanie przekazana do 30/06/20.

Dodatkowym autem jest obowiązujący w ramach promocji program poleceń. Polega on na tym, iż osoba, która założy w tej akcji konto, będzie mogła je polecić innej. Wystarczy wygenerować swój link na stronie promocji i przesłać go dalej. Jeżeli nowy klient skorzysta z oferty wówczas nagroda w wysokości 50 zł zostanie przekazana polecającemu. Maksymalnie można polecić konto 5 osobom, co jest równoznaczne z premią w wysokości 250 zł.

Warunki bezpłatności konta

Konto (eKonto osobiste) zakładane w tej promocji jest rachunkiem bezpłatnym. Posiadanie karty debetowej to koszt 7 zł miesięcznie. Wystarczy jednak jedna transakcja kartą w miesiącu, aby tej uniknąć tej opłaty. Wypłaty z bankomatów krajowych są bezpłatne dla kwoty min. 100 zł. Pobranie mniejszej sumy wiąże się z opłatą w wysokości 1,30 zł.

Podsumowanie

To zdecydowanie jedna z najlepszych promocji mBank. Jej warunki są tyle proste, iż można je spełnić mimochodem. A do tego dochodzi program poleceń. W rezultacie para znajomych może bez trudu zyskać 350 zł (po 150 zł w promocji i 50 zł dla polecającego).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz