piątek, 7 lutego 2020

Zwrot do 10 % od Twisto

No i mamy pierwszą większą promocję zapowiadaną przez Twisto. Jest nią zwrot części wydatków poniesionych w wybranych sklepach. Na razie dotyczy to tylko internetu, ale być może będzie to rozszerzone. Zwroty wahają się od 1 do 10 %, a usługa nazywa się "Twisto Cashback".


Aby z nich skorzystać należy wejść na stronę wybranego sklepu internetowego przez aplikację lub konto Twisto, a następnie zrobić zakupy i opłacić je. I wcale nie musi być tutaj użyta karta Twisto (!). Dopuszczalne są inne rodzaje sfinalizowania transakcji udostępnione przez dany sklep. Zwrot części pieniędzy wróci na nasze konto Twisto w czasie od 12 do 70 dni w zależności od sklepu. Będzie on w formie punktów, które są do wykorzystania przy spłaceniu naszego zadłużenia.

Aktualnie lista sklepów ze zwrotem wygląda następująco:
Jednocześnie chciałbym przypomnieć, iż cały czas jest dostępna promocja związana z Twisto, w której w łatwy sposób można zyskać 50 zł, a później za każde polecenie dodatkowo 30 zł. Aby uzyskać nagrodę wystarczy założenie darmowej karty i wykonanie nią zaledwie jednej płatności. Po więcej informacji odsyłam do mojego wcześniejszego wpisu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz