czwartek, 30 kwietnia 2020

200 zł za założenie konta w Banku Millennium

Kolejna promocja Banku Millennium, w której można całkowicie online zyskać 200 zł. Do tego warunki są niezmiennie łatwe, więc grzech byłby nie skorzystać.


Okres promocji

Promocja trwa od 30/04/20 do 22/06/20.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Wykluczone są także osoby, które w przeszłości brały udział w promocji "na start" Konta 360⁰ (opcjonalnie Student).

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji. Przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Umowę będziemy mogli podpisać w dwojaki sposób - za pośrednictwem kuriera bądź online. W tym drugim przypadku konieczne będzie wejście na stronę promocji z urządzenia mobilnego, które pozwoli nam na zrobienie zdjęcie. Zaś bank porówna nasze selfie z tym, które widnieje w dowodzie osobistym.

Po podpisaniu umowy można przejść do pozostałych warunków promocji. Pierwszą wymaganą czynnością jest aktywacja aplikacji mobilnej do 30/09/20. Zaś drugą i ostatnią jest spełnienie warunków bezpłatności konta w lipcu, sierpniu oraz wrześniu 2020 r. (a więc wpływ 1.000 zł i co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą lub BLIK w każdym z trzech wymienionych miesięcy). 

Nagroda w wysokości 200 zł zostanie nam przekazana do 30/10/20. Trzeba być wtedy posiadaczem konta i mieć aktywne zgody marketingowe.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu zapewnić wpływ w wysokości min. 1.000 zł i wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem. Tak się składa, iż pokrywają się one z warunkami promocji:) Dla osób do 26 roku (opcja konta Student) wymagana jest tylko jedna płatność kartą, niemniej aby zdobyć 200 zł trzeba pamiętać o wyżej wspomnianym wpływie.

Wartość dodana
Oferta Banku Millenium jest jedną z najlepszych tego typu na rynku. Niezłe produkty znajdą tutaj osoby oszczędzające jak i inwestujące. Warto również wspomnieć o dobrej ofercie kart kredytowych, często z premią za ich wyrobienie dla obecnych klientów.
 
Podsumowanie
Któraś już tego typu akcja Millennium. Cieszą się one dużą popularnością, ze względu na łatwe i przejrzyste warunki zdobycia premii. Na koniec mogę dodać, iż kto już zwiąże się z tym bankiem, ten nie będzie chciał się za szybko rozstać. To efekt Działu Utrzymania Klienta.

1 komentarz:

  1. Bank Millennium zwiększa stawkę. Proponuje jeszcze dodatkowy bonus w wysokości 20 zł. Wymagane będą jednak zakupy na goodie.pl lub przez aplikację mobilną goodie.

    OdpowiedzUsuń