czwartek, 9 kwietnia 2020

Nadal zostań w domu!

Bank BNP Paribas ciągle zachęca nas do pozostania w domu. I tym razem oferuje 200 zł w gotówce bądź 250 zł w formie e-kodu do wykorzystania w serwisie Allegro.


Okres promocji

Akcja trwa od 6/04/20 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 26/04/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Czas na zawarcie umowy o konto i kartę wraz z usługami bankowości elektronicznej upływa z dniem 16/05/20. Umowę o kontopodpisujemy za pośrednictwem SMS, zaś kartę dostarcza nam kurier. Tak jak zaznaczyłem na początk u jest możliwość wyboru jeden z dwóch nagród tj. 200 zł w gotówce lub 250 zł na Allegro. W zależności od tego, którą z nich wybierzemy to takie warunki będziemy musieli spełnić.

200 zł w gotówce

Aby zdobyć pierwsze 50 zł należy w maju 2020 r.:

  • wykonać minimum jeden przelew za pomocą bankowości elektronicznej tj. internetowej bądź mobilnej (warunki spełnia każdy tradycyjny przelew na inny rachunek - mogą to być opłaty bądź zasilenie swojego konta w innym banku, kwota nie ma tutaj żadnego znaczenia);
  • wykonać minimum dwie transakcje  BLIK;
  • otrzymać wpływ/y na łączną kwotę minimum 500 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku, który można odesłać i powtórzyć całą operację w kolejnym miesiącu).

Aby zdobyć pozostałe 150 zł należy spełnić warunki uzyskania pierwszej kwoty oraz powtórzyć te wszystkie czynności w czerwcu 2020 r.

250 zł do Allegro

Aby zdobyć pierwsze 100 zł należy w maju 2020 r.:

  • wykonać minimum trzy przelew za pomocą bankowości elektronicznej tj. internetowej bądź mobilnej (warunki spełnia każdy tradycyjny przelew na inny rachunek - mogą to być opłaty bądź zasilenie swojego konta w innym banku, kwota nie ma tutaj żadnego znaczenia);
  • wykonać minimum trzy transakcje  BLIK;
  • otrzymać wpływ/y na łączną kwotę minimum 1.000 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku, który można odesłać i powtórzyć całą operację w kolejnym miesiącu).

Aby zdobyć pozostałe 150 zł należy spełnić warunki uzyskania pierwszej kwoty oraz powtórzyć te wszystkie czynności w czerwcu 2020 r.

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 22/06/20 i zostanie wypłacona do końca tegoż miesiąca. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 24/07/20, a przelew zostanie zrealizowany do 31/07/20.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

BNP Paribas proponuje nam promocję, której warunki można w łatwy sposób spełnić online. Plusem jest także możliwość wyboru nagrody, a co za tym idzie poziomu trudności warunków do jej otrzymania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz