czwartek, 9 kwietnia 2020

220 zł bez ruszania się z domu

W tej chwili pożądane są promocje, w których możemy zdobyć nagrodę ograniczając konieczność przemieszczenia do minimum. I tak jest teraz w tym przypadku. W najnowszej akcji banku Millennium można zdobyć 200 zł w gotówce i 20 zł w postaci vouchera na pyszne.pl. To wszystko całkowicie online, bez zbędnego ruszania się z domu.


Okres promocji

Promocja trwa od 7/04/20 do 27/04/20.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Wykluczone są także osoby, które w przeszłości brały udział w promocji "na start" Konta 360⁰ (opcjonalne Student).

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji. Ostateczny termin zawarcia umowy upływa z końcem kwietnia 2020 r. Składając wniosek o konto z kartą należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Umowę będziemy mogli podpisać za pośrednictwem kuriera bądź online. W tym drugim przypadku należy wejść na stronę promocji z urządzenia mobilnego, które pozwoli nam zrobienie zdjęcia. Dodatkowym atutem tego rodzaju podpisania umowy jest voucher na pyszne.pl o wartości 20 zł. Trafi on do nas za pośrednictwem wiadomości SMS do 20/05/20.

Po podpisaniu umowy warto przejść do pozostałych warunków promocji. Pierwszą wymaganą czynnością jest tutaj aktywacja aplikacji mobilnej do 30/07/20. Zaś drugą i ostatnią jest spełnienie warunków bezpłatności konta w maju, czerwcu i lipcu 2020 r. (a więc wpływ 1.000 zł i co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą lub BLIK w każdym z tych 3 miesięcy). Bardzo łatwo to spełnić nie ruszając się z domu.

Nagroda w wysokości 200 zł zostanie nam przekazana do 31/08/20. Trzeba być wtedy posiadaczem konta i mieć aktywne zgody marketingowe.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu wpływ min. 1.000 zł i jedną płatność kartą bądź BLIKiem. Dla osób do 26 roku (opcja konta Student) wymagana jest tylko jedna płatność kartą, niemniej trzeba dla warunków promocji pamiętać o wpływie w wysokości 1.000 zł.
 
Wartość dodana

Oprócz gwarantowanych premii Bank Millennium to przede wszystkim dobra oferta dla oszczędzających (konto oszczędnościowe Profit o oprocentowaniu 2,6 % w skali roku dla kwoty do 100.000 zł z którego można korzystać w zasadzie non-stop, IKE w formie lokaty z oprocentowaniem 3 % co jest odpowiednikiem około 3,7 % na zwykłej lokacie, lokata urodzinowa o oprocentowaniu 3 % w skali roku do 10.000 zł), karty kredytowe ze zwrotem 5 % za płatności w wybranych punktach handlowych, darmowy limit w koncie (7 dni w miesiącu), praktyczne funkcje w aplikacji mobilnej i proklienckie podejście.

Podsumowanie 

Jedno z najlepszych kont na rynku. Dodatkowo bardzo łatwe warunki promocji. A komu jeszcze to mało to może połączyć ją z akcją promocyjną karty kredytowej. Wówczas do zdobycia będzie co najmniej 440 zł.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

1 komentarz:

  1. Następna edycja promocji konta oszczędnościowego Profit, od 26 kwietnia 2020 r., będzie miała już stawkę 2 % w skali roku. Więc tym bardziej opłaca się jeszcze teraz skorzystać z pełnej oferty banku i zagwarantować sobie 2,6 % na 92 dni.

    OdpowiedzUsuń