poniedziałek, 11 maja 2020

Nawet 250 zł za założenie konta w Santander Bank Polska

Trochę trzeba było czekać na nową promocję Santander Bank Polska. Ale oto i jest! W ramach 23 edycji Money Manii za założenie konta możemy zyskać 200 zł, zaś jeżeli to połączymy z programem poleceniem nagroda wzrasta o 50 zł.


Okres promocji

23 edycja Money Manii trwa od 11/05/20 do 31/05/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w Santander Bank Polska od 5/05/19. Posiadanie innego z produktów nie wyklucza z akcji.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. Wymagana jest akceptacja regulaminu promocji i zgoda na ujawnienie tajemnicy bankowej (w celu rozliczenia nagrody). Po automatycznym przeniesieniu na stronę banku należy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Konieczne przy tym jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku, dla celów marketingu Santander Bank Polska S.A., w tym drogą elektroniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej.

Umowę powinniśmy podpisać do 15/06/20. Po przejściu tego procesu należy w każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu konta:

  • zapewnić wpływ na nowo otwarty rachunek w wysokości min. 1.000 zł;
  • wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem);
  • zalogować się do aplikacji Santander Mobile.

A więc w przypadku założenia konta w maju właściwe miesiące do spełniania warunków to czerwiec, lipiec i sierpień.

Organizator do 15/10/20 powiadomi laureatów o nagrodzie za pośrednictwem e-maila. Wówczas zajdzie konieczność do uzupełniania swoich danych w celu realizacji przelewu. Premia w wysokości 200 zł zostanie przelana do 30/10/20.

Program poleceń

Tak jak wspomniałem na początku, warto aby opisywaną wyżej promocję połączyć z programem poleceń. Jednakże w tym przypadku definicja nowego klienta jest nieco inna i wymaga braku posiadania konta osobistego dla celów prywatnych w Santander Bank Polska od 1/05/19. Jeżeli te warunki spełniamy to należy w trakcie wnioskowania o konto (a dokładnie w trakcie wyboru karty) podać kod polecający obecnego klienta banku. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to będę wdzięczny za skorzystanie z mojego - 1000491741.  Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną jak również wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej (w celu rozliczenia nagrody). Po podpisaniu umowy wystarczy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Nagroda w wysokości 50 zł zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Polecający może otrzymać w ten sposób 500 zł, a więc  bank wynagrodzi 10 poleceń. Polecany otrzyma swoją premię niezależnie od ilości wykonanych poleceń przez polecającego. Obecna edycja programu poleceń trwa do 31/07/20.

Regulamin programu poleceń.

Wartość dodana

Wartość dodana to oprócz wspominanej promocji z 300 zł to przede wszystkim:
  • Moneyback w wysokości 1 % od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. W celu ich aktywacji należy zgłosić obraz faktury na dane posiadacza konta, poczekać na zaakceptowanie (zazwyczaj na drugi dzień) i przelać należność z konta. Nic to nie kosztuje, a rachunki każdy z nas musi opłacać. Promocja jest bezterminowa, a zwrot następuje w kolejnym miesiącu. W ten sposób można zyskać aż 300 zł rocznie, choć pewnie w zdecydowanej większości ta kwota w rzeczywistości będzie mniejsza. W moim przypadku to zazwyczaj klika dodatkowych złotych w miesiącu.
  • Bezpłatne przelewy natychmiastowe - to duży atut Konto Jakie Chcę. Oznacza, iż wysyłając pieniądze w taki sposób przelew na konto w innym banku zostanie zrealizowany w dosłownie klika minut. I to wszystko bezpłatnie i bez limitu.
  • 2 % na mobilnej lokacie dla kwoty od 1.000 zł do 20.000 zł. Okres depozytu trwa 4 miesiące.

Warunki bezpłatności konta

Konto Jakie Chcę jest rachunkiem bezpłatnym. Natomiast karta debetowa jest związana z opłatą 3 zł lub 5 zł. W pierwszym wariancie opłata jest stała i nie można jej uniknąć. Za to drugi wariant dla mnie jest zdecydowanie lepszy, gdyż już 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty zwalnia z opłaty. Ważne, aby na to zwrócić uwagę i wybrać tą drugą opcję. Wypłata z bankomatów jest darmowa, o ile są to urządzenia własne banku. W innym przypadku wiąże się z opłatą 5 zł za transakcje. Opłata ta nie obowiązuje osób do 26 lat, gdyż dla nich wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju jest bezpłatna.

Podsumowanie

Posiadam tutaj konto od wielu lat (z małą przerwą) i cenię sobie ofertę banku. Dlatego myślę, iż warto ją wypróbować, a przy okazji zgarnąć premię za łatwe warunki.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz