wtorek, 12 maja 2020

300 zł za wyrobienie karty kredytowej w Banku Millennium

Nie jak ostatnio 200 zł, ale już 300 zł proponuje Bank Millennium za kartę kredytową. Co prawda nie jest to gotówka, ale 3 karty podarunkowe po 100 zł do Allegro także potrafią ucieszyć. Warunki do ich zdobycia są dosyć proste, więc nie warto zastanawiać się zbyt długo.


Okres promocji

Promocja trwa od 12/05/20 do 16/06/20.

Adresaci promocji

Promocja z nagrodą dodatkową (czyli kartami podarunkowymi do Allegro) skierowana jest do osób, które od dnia 1/01/18 nie posiadali lub nie posiadają jakiejkolwiek karty kredytowej Bank Millennium bądź nie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z karty kredytowej. Dodam, iż nagroda podstawowa to 12-miesięcznie zwolnienie z opłat przy warunku zaledwie jednej transakcji w miesiącu, ale nas będzie tutaj interesować "pełna pula" czyli wspominane wyżej 300 zł.

Warunki uczestnictwa

Aby zdobyć wspominany w tytule bonus należy złożyć wniosek  w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej i zawrzeć umowę o jedną z wymienionych kart: Millennium Visa Impresja, Millennium Visa Alfa lub Millennium Visa Gold. Ważne, aby limit wynosił co najmniej 3.000 zł dla Impresja lub Alfa, a w przypadku Gold - 5.000 zł.

Kolejnym krokiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych (w tym również za pomocą usługi BLIK) na łączną kwotę min. 200 zł w każdym z trzech kolejnych okresów tj.:

  • dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w maju 2020 r. transakcje należy wykonać od dnia 1 do 30 czerwca 2020 r., od dnia 1 do dnia 31 lipca 2020 r. i od dnia 1 do dnia 31 sierpnia 2020 r.
  • dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w czerwcu 2020 r. transakcje należy wykonać od dnia 1 do 31 lipca 2020 r., od dnia 1 do dnia 31 sierpnia 2020 r. i od dnia 1 do 30 września 2020 r.

Nagroda zostanie dostarczona poprzez wiadomość SMS na numer kontaktowy uczestnika. Nastąpi to najpóźniej do końca miesiąca następującego po danym miesiącu, w którym został spełniony warunek transakcji. A więc powinniśmy spodziewać się 3 takich wiadomości. Karty podarunkowe będą ważne do 1/07/21.
 
Wartość dodana

Karty Impresja i Alfa posiadają spory atut w postaci 5 % zwrotu wydatków w wybranych sklepach. W taki sposób można zyskać do 760 zł w ciągu roku. Sam posiadam jedną z nich (a dokładniej Alfę), przez co zapewnia mi regularne zwroty za płatności w wymienionych niżej punktach (u mnie to zazwyczaj Empik i Leroy Merlin).

Karta Impresja upoważnia do zwrotów w poniższych sklepach:

Zaś karta Alfa to zwroty za płatności u poniższych partnerów:Warunki bezpłatności kart

Aby pozbyć się opłaty za kartę Impresja lub Alfa należy w pierwszym roku wykonywać minimum jedną transakcję miesięcznie (w ramach warunków promocji), zaś po tym okresie wymagane jest 5 transakcji w miesiącu. W przeciwnym razie zostanie naliczona opłata w wysokości 7,99 zł.

Podsumowanie

Nie warto długo zwlekać nad skorzystaniem z oferty, gdyż przewidziano  7.000 szt. promocyjnych wniosków. Na pewno będzie cieszyła się dużym powodzeniem, gdyż jest to ostatnio najwyższa premia za wyrobienie karty kredytowej w Millennium. Po wyczerpaniu promocyjnej puli pojawi się stosowana informacja na stronie internetowej banku. Przy okazji też przypominam o trwającej promocji związanej z założeniem konta. Tam jest do zdobycia 200 zł, a więc osoba, która połączy obie akcje może liczyć na swoiste 500+.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz