środa, 26 sierpnia 2020

150 zł lub 75 zł za kartę kredytową w Alior Bank

Ekstra Punkty w Alior BankW Alior Bank trwa promocja związana z kartami kredytowymi. Można w niej zdobyć 150 zł lub 75 zł w postaci ekstra punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile.


Okres promocji

Promocja twa od 14/08/20 do wyczerpania puli nagród (1.000 szt. dla karty Mastercard TU i TAM i 1.500 szt. dla karty Mastercard OK!), lecz nie dłużej niż do 31/10/20.

Adresaci promocji

Akcja skierowana jest do osób, które nie były wcześniej uczestnikami programu Mastercard Bezcenne Chwile tj. przed dniem 14/08/20.

Warunki uczestnictwa

Karta kredytowa Mastercard OK!

Aby skorzystać z promocji należy zamówić wspomnianą wyżej kartę i podpisać umowę z bankiem. Kolejnym krokiem jest zapisanie jej do programu Mastercard Bezcenne Chwile. Można to zrobić w bankowości internetowej Alior Online, aplikacji Alior Mobile lub w placówce banku. Ostatnim warunkiem zdobycia bonusowych punktów jest wykonanie 6 dowolnych płatności w ciągu 60 dni od przystąpienia do programu. Nagroda zostanie przyznana w ciągu 15 dni roboczych od ostatniej płatności. Będzie to 5.000 punktów (równowartość 75 zł), które to można wymienić na nagrodę z katalogu Mastercard. Istotną informację jest to, iż promocyjne punkty będą ważne jedynie przez miesiąc.

Karta kredytowa Mastercard TU i TAM

Aby skorzystać z promocji należy zamówić wspomnianą wyżej kartę i podpisać umowę z bankiem. Wówczas karta zostanie automatycznie zapisana do programu Mastercard Bezcenne Chwile. Ostatnim warunkiem zdobycia bonusowych punktów jest wykonanie 6 dowolnych płatności w ciągu 60 dni od przystąpienia do programu. Nagroda zostanie przyznana w ciągu 15 dni roboczych od ostatniej płatności. Będzie to 10.000 punktów (równowartość 150 zł), które to można wymienić na nagrodę z katalogu Mastercard. Istotną informację jest to, iż promocyjne punkty będą ważne jedynie przez miesiąc.

Warunki bezpłatności karty kredytowej

Wydanie obu tych kart jest bezpłatne. Opłaty wiążą się z ich użytkowaniem. Karta kredytowa Mastercard OK! generuje 10 zł miesięcznie. Z opłaty tej zwalniają transakcję na łączną kwotę 600 zł w danym cyklu rozliczeniowym. Natomiast w przypadku TU i TAM to odpowiednio: opłata w wysokości 19 zł i zwolnienie  z niej za wykonanie transakcji na łączną kwotę 1.500 zł.

Przy okazji warto tutaj wspomnieć o standardowych promocjach tych kart. Karta kredytowa Mastercard OK! oferuje 1 % wartości transakcji wykonanych w poniższych placówkach:


  • sklepy odzieżowe, papiernicze, księgarnie, AGD, RTV i komputerowe;
  • kina, teatry i restauracje;
  • hotele, biura podróży i koleje;
  • salony piękności i fryzjerzy.

Maksymalna kwota zwrotu to 75 zł kwartalnie, co daje nawet 300 zł rocznie. Taką samą wielkość nagrody można zyskać w przypadku użycia karty Mastercard TU i TAM. Lecz tutaj bank premiuje jedynie transakcje bezgotówkowe w obcej walucie i za to przyznaje 1 % zwrotu, wypłacalnego również kwartalnie (maksymalnie 75 zł na kwartał i 300 zł w rok).


Podsumowanie


Wielkość nagrody nie robi tutaj wrażenia, ale jeżeli ktoś potrzebuje karty kredytowej to może skorzystać z promocji i za proste warunki zgarnąć dodatkowy bonus.

Strona promocji.

Regulamin promocji.

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz