piątek, 7 sierpnia 2020

Przetestuj za darmo Dove

Testuj DovePo raz kolejny mamy okazję przetestować kosmetyki Dove. Podobnie jak poprzednio można otrzymać zwrot pieniędzy za drugi, tańszy produkt Dove lub Dove Men+ Care. 


Akcja trwa od 1/08/20 do wyczerpania puli zwrotów w ilości 10.000 szt., lecz nie dłużej niż do 31/08/20. W promocji biorą udział produkty promocyjne (ich lista znajduje się w załączniku nr 1 regulaminu) zakupione w punktach sprzedaży na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej udokumentowane jednym oryginałem dowodu zakupu. W celu otrzymania zwrotu pieniędzy należy kupić jednorazowo DWA dowolnie wybrane produkty promocyjne. W dalszej kolejności należy zarejestrować swój zakup na stronie promocji łącznie z wgraniem obrazu paragonu. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia zostanie oczekiwanie na zwrot pieniędzy. Będzie on w wysokości tańszego z dwóch zakupionych produktów (przy czym nie może on przekroczyć wartości maksymalnej wymienionej w załączniku nr 1 regulaminu). Przelew na wskazany rachunek bankowy zostanie zrealizowany do 30/09/20, zaś w przypadku wymogu dodatkowej weryfikacji do 16/10/20.

Tak jak podkreślałem w poprzedniej akcji bardziej ona przypomina "50 % ceny" niż darmowe testowanie. Jednakże, iż można tutaj też nieco zaoszczędzić wrzuciłem o tym wpis. Tym bardziej, iż można to połączyć jeszcze z jakąś akcją sklepową i bankową.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz