poniedziałek, 28 września 2020

Szalone tygodnie w Auchan

 

50 zł za wydanie 300 zł w AuchanW Auchan trwają właśnie "Szalone tygodnie".  Można w nich trochę zaoszczędzić, zwłaszcza jeżeli ktoś musi wykonać większe zakupy. Dodatkowo w czwartek startuje akcja pt. "Happy Hours!", w której można zyskać 50 zł.                                             

Aby skorzystać z akcji należy zrobić zakupy za minimum 300 zł w najbliższy czwartek, 1 października po godzinie 17.00. Wówczas bonus w wysokości 50 zł automatycznie trafi na  naszą kartę Skarbonka. I będzie można go wykorzystać już podczas najbliższych zakupów. Do wymaganej sumy wydatków nie wlicza się:

  • mleko początkowe
  • alkohol
  • papierosy 
  • doładowania elektroniczne
  • paliwo. 

Po za tym cały czas trwa akcja "Kupujesz - zyskujesz", dzięki której za wydanie co najmniej 50 zł otrzymany e-bon o wartości 10 zł  na zakupy w dniach 5-10 października. I właśnie w ostatni weekend otrzymałem aż 5 takich e-bonów (a do tego około 15 zł z akcji 15 % zwrotu za zakup produktów z gazetki promocyjnej). W celu ich zdobycia wystarczy podzielić większe zakupy na kilka mniejszych. Zapewne powtórzę ten manewr również w kolejny weekend, aby zmaksymalizować swój zysk.

Szczegółowy Regulamin Promocji w Punkcie Obsługi Klienta.
 
 
 
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz