piątek, 27 listopada 2020

350 zł w gotówce za darmowe konto w BNP Paribas

 

promocja BNP i Legimi

W najnowszej promocji BNP Paribas można zdobyć 350 zł w gotówce i 35 zł w formie kodu na skorzystanie z eBooka lub Audiobooka w serwisie Legimi. I to wszystko za spełnienie prostych warunków.


Okres promocji

Akcja trwa od 25/11/20 do wyczerpania puli 2.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 14/12/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny (za pomocą unikalnego kodu SMS), natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 27/12/20. I to właściwie wszystko, aby zdobyć kod do serwisu Legimi. Zostanie on przesłany do końca stycznia przyszłego roku. Natomiast nagrody gotówkowe wymagają dodatkowych czynności, które opiszę poniżej.


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w gotówce w wysokości 100 zł należy w styczniu 2021 r.:


  • wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (na dowolne kwoty w tradycyjnych sklepach bądź w internecie);
  • wykonać min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonilne lub GOmobile - tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykły przelew na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek).

 

Druga gotówkowa nagroda w wysokości 100 zł wymaga spełniania warunków pierwszej nagrody oraz dodatkowo w lutym 2021 r.:

 

  • wykonania min. 4 przelewów przez  GOonilne lub GOmobile (czyli powtórka jednego ze styczniowych warunków x 4).

Trzecia premia, tym razem w wysokości 150 zł wymaga spełniania warunków pierwszej i drugiej nagrody oraz w marcu 2021 r.:
 
  • wykonania min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą (na dowolne kwoty w tradycyjnych sklepach bądź w internecie);
  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być to suma kilka mniejszych, również ze swojego konta w innym banku).

Wiadomość o przyznaniu pierwszej gotówkowej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 18/02/21, a sama nagroda zostanie przekazana do końca lutego. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 22/03/21, zaś przelew na nasze konto zostanie zrealizowany do końca marca. I wreszcie ostatnia premia jest związana z wiadomością do dnia 22/04/21 i zasileniem konta do końca kwietnia 2021 r.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej nagrody w gotówce, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 23/02/21. W przypadku drugiej i trzeciej premii nie ma już takiej konieczności.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Fajna akcja od BNP Paribas. 350 zł za darmowe konto to niezła stawka. Tym bardziej, iż można zdobyć całą sumę dosyć małym nakładem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz