czwartek, 3 grudnia 2020

160 zł premii i 50 zł na zakupy od mBank

 

"Otwórz konto z prezentami" to slogan nowej promocji mBanku. Na uczestników czeka premia w wysokości 160 zł i bon zakupowy na AliExpress (to jakaś odmiana bo ostatnio jesteśmy wręcz "bombardowani" bonami do Allegro). Oprócz tego do zyskania jest całkiem dobry produkt.


Okres promocji

Akcja trwa od 25/11/20 do wyczerpania puli promocyjnej 1.000 szt. (bank będzie codziennie informował o pozostałej puli nagród), ale nie później niż do 23/12/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w mBanku (ani rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017) od 1/01/17.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową
 
Przy okazji będę wdzięczny za skorzystanie z mojego kodu polecającego: malaekonomia (za jego użycie bardzo dziękuję!). Należy go umieścić we wniosku na polu związanym z identyfikatorem osoby polecającej.

Aby zgarnąć 100 zł w gotówce i 50 zł w formie bonu w serwsie AliExpress należy zapewnić szybki wpływ na nowo otwarte konto w wysokości min. 1.000 zł. Powinien on być zrealizowany w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku. Najprościej to spełnić poprzez przelew z naszego konta w innym banku (nie mogą być to środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem). Oprócz tego wymagane jest wykonanie 6 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Należy je zrealizować do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Premia trafi na nasze konto w kolejnym miesiącu.
 
Obie nagrody zostaną przesłane do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki. Kod na zakupy do AliExpress będzie można wykorzystać jednorazowo, a jego ważność upłynie z końcem marca 2021 r.

Aby zdobyć pozostałe 2 x 30 zł należy owe operacje powtórzyć w drugim i trzecim pełnym miesiącu po miesiącu, w którym został utworzony rachunek (czyli wpływ 1.000 zł i 6 płatności bezgotówkowych). Każdy z tych miesięcy został wyceniony 30 zł. Premia za spełnienie warunków zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki. Aby to zobrazować wklejam tutaj odpowiednią grafikę:


Konto oszczędnościowe 2 %

W ramach promocji można skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2 %, gdy otworzy się rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele. Maksymalna kwota jaką można tu ulokować to 10.000 zł, a  czas trwania promocyjnego oprocentowania będzie obowiązywał przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe od otwarcia tego rachunku. Aby zyskać wspomniane 2 % konieczne jest co miesięczne zwiększenie salda o co najmniej 100 zł. Jest to bowiem swoista nagroda za regularne oszczędzanie i taki musi spełniać znamiona.

Warunki bezpłatności konta

Konto (eKonto osobiste) zakładane w tej promocji jest rachunkiem bezpłatnym. Posiadanie karty debetowej to koszt 7 zł miesięcznie. Wystarczy jednak jedna transakcja kartą w miesiącu, aby tej uniknąć tej opłaty. Wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych są bezpłatne, o ile kwota wypłaty wyniesie co najmniej 100 zł. Przy mniejszej transakcji będzie pobrana prowizja w wysokości 1,3 zł.

Podsumowanie


210 zł premii i 2 % na koncie oszczędnościowym to właściwie jeszcze nie wszystko. Mamy tutaj jeszcze fajny program lojalnościowy jakim są mOkazje (zwroty za transakcje u partnerów programu). Nie można też zapominać o Biurze Maklerskim - jednym z najlepszych w Polsce dla inwestorów online (sam zacząłem korzystać i na razie nie żałuję). Czasem też można coś zyskać na cyklicznych promocjach kart kredytowych (w moim przypadku już kilka razy wpadł bonus). Także zachęcam, aby mieć to konto w swojej kolekcji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz