wtorek, 2 lutego 2021

Nawet 350 zł od Banku Millennium

 

wniosek 500 + w millennium

Od poniedziałku ruszył nabór wniosków związanych ze świadczeniem 500 + na kolejny okres. A zaraz za nim ruszyła nowa promocja Banku Millennium. Nieprzypadkowo połączyłem oba te fakty, gdyż pełną pulę 350 zł mogą uzyskać jedynie beneficjenci programu.

Okres promocji

Promocja trwa od 2/02/21 do 1/03/21.

Adresaci promocji
 

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Wykluczone są także osoby, które w przeszłości brały udział w promocji "na start" Konta 360⁰ (opcjonalnie Student).

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji. Przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Umowę będziemy mogli podpisać w dwojaki sposób - za pośrednictwem kuriera bądź online. W tym drugim przypadku konieczne będzie wejście na stronę promocji z urządzenia mobilnego, które pozwoli nam na zrobienie zdjęcie. Zaś bank porówna nasze selfie z tym, które widnieje w dowodzie osobistym. To znaczne ułatwienie w dobie pandemii. Niemniej, wybierając taki sposób założenia konta, do 30/06/21 trzeba będzie się udać do dowolnego oddziału banku, aby złożyć tam wzór podpisu i przedstawić dokument tożsamości.

Nagroda główna - 200 zł w gotówce

 
Aby ją zdobyć należy do 30/06/21 aktywować aplikację mobilną Banku Millennium. Drugim warunkiem jest spełnienie warunków bezpłatności konta w marcu, kwietniu, maju i czerwcu (a więc wpływ 1.000 zł i co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą lub BLIK w każdym z  czterech wymienionych miesięcy). Wypłata premii 200 zł nastąpi do 31/07/21.

Nagroda dodatkowa - 100 zł w gotówce


Aby uzyskać dodatkowy bonu 100 zł, poza otwarciem konta w promocji i spełnieniem warunków uzyskania premii 200 zł należy do 30/06/21 za pośrednictwem bankowości internetowej Banku Millennium złożyć wniosek o świadczenie z programu "Rodzina 500+" na okres od 1/06/21 do 31/05/22. Jako numer rachunku do przelewu świadczenia konieczne jest wskazania numeru konta w Millennium założonego w niniejszej promocji. Wypłata premii 100 zł nastąpi do 31/07/21.
 

Nagroda za konta dla dziecka - 50 zł w formie karty podarunkowej goodie


Trzecia nagroda wymaga założenia konta Junior dla dziecka. Fajne jest to, iż można tych kont założyć więcej, oczywiście jeżeli ktoś ma więcej dzieci. I tym samym zwiększyć swój zarobek. Jednakże tutaj jest ograniczona pula nagród, która wynosi 10.000 kont. Aby spełnić warunki promocji należy założyć konto Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla dziecka za pośrednictwem bankowości Millenet. Wymagana jest przy tym akceptacja regulaminu promocji. Następnie do 31/03/21 złożyć wniosek o świadczenie z programu "Rodzina 500+". A więc to ten sam warunek jak przy nagrodzie dodatkowej wysokości 100 zł , czyli chcąc zgarnąć premią za konto dla dziecka trzeba trzymać się tego wcześniejszego terminu. Dodatkowo, ale jedynie w przypadku dziecka, które ukończyło 13 rok życia, do 31/03/21 musi zostać wykonana co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta dziecka lub BLIKiem. Nagroda zostanie przesłana w formie SMS do 30/04/21. Będzie to kod, który trzeba będzie należało aktywować w aplikacji Goodie w ciągu 60 dni. Aktywowana w ten sposób eKarta będzie ważna przez 12 miesięcy. Bedzie można ją wykorzystać przy płatnościach stacjonarnych (przy pomocy telefonu) lub internetowych.


Warunki bezpłatności kont

Koszt prowadzenia konta 360⁰ to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu zapewnić wpływ w wysokości min. 1.000 zł i wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem. Tak się składa, iż pokrywają się one z warunkami promocji:) Dla osób do 26 roku (opcja konta Student) wymagana jest tylko jedna płatność kartą, niemniej aby zdobyć pełną pulę nagród trzeba pamiętać o wyżej wspomnianym wpływie. Konto Junior jest bezwarunkowo darmowe, jeżeli dziecko nie przekroczyło 13 roku życia. Dla starszych dzieci wymagane jest posiadanie karty debetowej i wykonanie co najmniej jednej płatności w miesiącu. Inaczej opłata miesięczna wyniesie 4 zł.

Podsumowanie

 
To ostatnio rekordowa premia od Banku Millennium. A i warunki nie są jakoś szczególnie trudne. Oczywiście dla posiadaczy potomstwa:)
 
 
 

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz