środa, 3 lutego 2021

Zyskaj do 800 zł z kartą kredytową VISA

 

Promocja Visa Pajacyk

Właśnie ruszyła III edycja promocji karty kredytowej VISA realizowana przez Santander Bank Polska. Wysokość nagrody nie uległa zmianie i w dalszym ciągu jest to atrakcyjne 800 zł, a razem z kontem można zyskać aż 1.100 zł!

 
Okres promocji

Promocja trwa od 1/01/21 do 31/07/21.

Adresaci promocji

Akcja jest skierowana do osób, które na dzień 31/01/21 nie posiadały karty Visa Silver "Akcja Pajacyk" albo Visa Platinum.

Warunki uczestnictwa

Jeżeli spełniamy te warunki to wystarczy złożyć wniosek o wyżej wymienioną kartę. Istotne, aby wyrazić tutaj zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną, na elektroniczny kanał kontaktu oraz przetwarzanie danych przez bank w celach marketingowych.   Po pozytywnej decyzji banku i podpisaniu umowy czas na realizację warunków promocji. Tak jak podkreślałem na wstępnie do zgarnięcia jest aż 800 zł, a składa się na to:

  • do 600 zł zwrotu za płatności kartą Visa Silver "Akcja Pajacyk" lub Visa Platinum przez 12 miesięcy (1 % zwrotu, maksymalnie 50 zł w miesiącu). Zwrot jest naliczany już w momencie uruchomienia karty, więc dobrze podpisać umowę na początku danego miesiąca. Organizator zastrzega, iż do moneyback nie wliczają się transakcje "szczególne", więc pozostają tutaj zwykłe płatności w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych bądź w internecie. Premia będzie wypłacana miesięcznie, do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.
  • 100 zł za zawarcie umowy o pierwszą dodatkową kartę kredytową. Dodatkowa karta kredytowa jest wyrabiana dla wskazanej przez nas bliskiej osoby  powyżej 13 roku życia (np. żony czy męża) w ramach przyznanego wcześniej limitu. Transakcje nią dokonane obciążają rachunek naszej karty. Taką umowę należy zawrzeć do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę główną. Nagroda trafi do nas do końca listopada 2021 r.
  • 100 zł za uruchomienie usługi Fast Cash. Jest to usługa polegająca na wypłacie środków z limitu karty kredytowej, zanim bank prześle nam tą kartę. Standardowo taka usługa przelewu z karty kredytowej wiąże się z kosztami (4 % kwoty, min. 10 zł), lecz w przypadku Fast Cash jest realizowana za darmo. Można z niej skorzystać jedynie wyłączenie w momencie wnioskowania o kartę, a po pozytywnej decyzji przelew zostanie zrealizowany na wskazane przez nas konto. Minimalna kwota przelew jaki należy zlecić to 1.000 zł. Wypłata premii nastąpi do końca listopada 2021 r.

Warunku bezpłatności karty

Wydanie karty kredytowej jest bezpłatne. W przypadku Visa Silver bank pobiera opłaty miesięczne w wysokości 7,50 zł, zaś dla Visa Platinum jest to aż 42 zł w miesiącu. Jednakże w ramach niniejszej promocji te opłaty są zniesione, a więc zaoszczędzimy odpowiednio 90 zł lub 504 zł.

Podsumowanie


To już III edycja akcji ciesząca się dużą popularnością. Dzięki niej można mieć darmową kartę kredytową (w pierwszym roku oczywiście) i dodatkowo zbierać za nią profity. Ze swej strony sugerują Visę Silver, gdyż wiąże się z akcją charytatywną. Kto jeszcze chciałbym zwiększyć swój zysk niech pamięta o założeniu konta w promocji i programie poleceń.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz