poniedziałek, 1 marca 2021

0,8 % na koncie oszczędnościowym w Santander Consumer Bank

 

Obniżki stóp procentowych całkiem zmieniły rynek depozytów. Na rynku panuje taka mizeria, iż najlepsze oferty mają: bank od samochodów (Toyota Bank) i bank od kredytów (Santander Consumer Bank). Ten ostatni płaci 0,8 % w skali roku do kwoty 100.000 zł.

Okres promocji

Promocja trwa od 1/03/21 do 5/05/21.

Adresaci promocji 

Akcja jest skierowana do osób posiadających rachunek oszczędnościowy (nie jest wymagane konto osobiste!).

Warunki uczestnictwa

Aby skorzystać z promocji należy przelać do banku nadwyżkę nad saldo z dnia poprzedzającego dzień startu tej edycji promocji czyli 28.02.21. Jeżeli dotychczas nie korzystaliśmy z oferty depozytowej tego banku to ten warunek można pominąć. Wystarczy wtedy założyć konto oszczędnościowe i przelać na nie nasze środki. Założenie tego produktu odbywa się właściwie od ręki, bowiem można to zrobić przelewem weryfikacyjnym z naszego konta w innym banku (muszą się tutaj zgadać wszystkie dane osobowo-adresowe).


Warunki bezpłatności

Konto oszczędnościowe w Santander Consumer Bank jest bezpłatne. Podobnie nic nie zapłacimy za przelewy z tego konta (co nie we wszystkich tego typu kontach jest standardem).

 

Podsumowanie


Ciekawa propozycja dla tych, którym skończyły się promocyjne depozyty w innych bankach albo czekają na jakąś okazję inwestycyjną i chcą gdzieś przechować swoje środki.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz