wtorek, 2 marca 2021

250 zł premii w wiosennej promocji Banku Millennium

 

Ruszyła nowa promocja Banku Millennium. Do zdobycia jest 200 zł w gotówce i 50 zł na karcie podarunkowej goodie.

Okres promocji

Promocja trwa od 2/03/21 do 31/03/21.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Wykluczone są także osoby, które w przeszłości brały udział w promocji "na start" Konta 360⁰ (opcjonalnie Student). Trzeba też podkreślić, iż bank przygotował ograniczoną pulę promocyjnych wniosków, a dokładnie 2.000 szt. Po jej wyczerpaniu pojawi się stosowana informacja na stronie promocji.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji. Przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Umowę będziemy mogli podpisać w dwojaki sposób - za pośrednictwem kuriera bądź online. W tym drugim przypadku konieczne będzie wejście na stronę promocji z urządzenia mobilnego, które pozwoli nam na zrobienie zdjęcie. Zaś bank porówna nasze selfie z tym, które widnieje w dowodzie osobistym. To znaczne ułatwienie w ciągle trwającej  pandemii.

Po podpisaniu umowy można przejść do pozostałych warunków promocji. Pierwszą wymaganą czynnością jest aktywacja aplikacji mobilnej do 31/03/21. Zaś drugą i ostatnią jest zapewnienie wypływu na konto w wysokości min. 1.000 zł oraz wykonanie co najmniej trzech transakcji kartą lub BLIKiem w każdym z czterech miesięcy: kwietniu, maju, czerwcu i lipcu 2021 r. W przypadku wpływów wystarczą przelewy z naszego konta w innym banku, zaś transakcje dotyczą dowolnej kwoty.
 
Osoby, które założą konto w sposób zdalny do 31/07/21 muszą się jeszcze udać do dowolnej placówki banku. Należy tam złożyć swój wzór podpisu i przedstawić dokument tożsamości. 

Nagroda w wysokości 200  zł zostanie przekazana do 31/08/21. Trzeba być wtedy posiadaczem konta i mieć aktywne zgody marketingowe. 

Natomiast drugą nagrodę (karta podarunkowa Goodie) otrzymamy w formie kodu, który to bank prześle za pośrednictwem SMSa. Ten kod będzie należało wykorzystać w ciągu 60 dni od jego otrzymania, dodając go w aplikacji zakupowej Goodie. Wówczas uaktywni się nam karta podarunkowa o wartości 50 zł o ważności 12 miesięcy. Będzie można ją wykorzystać w czasie płatności zbliżeniowych w sklepach stacjonarnych i internetowych na terenie Polski.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu zapewnić wpływ w wysokości min. 1.000 zł i wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem. Dla osób do 26 roku (opcja konta Student) wymagana jest tylko jedna płatność kartą, aby być zwolnionym z opłat.

Podsumowanie

 

Kolejna fajna akcja Banku Millennium. 250 zł jest tutaj na wyciągnięcie ręki, bowiem warunki jak zwykle nie należą do najtrudniejszych.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz