środa, 17 marca 2021

300 zł na zakupy za kartę kredytową BNP Paribas

 

BNP Paribas wystartował z nową promocją karty kredytowej. Można w niej zdobyć 300 zł w formie kart podarunkowych Allegro. Ponadto korzystanie z karty jest darmowe przez pierwszy rok.

Okres promocji

Promocja trwa od 1/03/21 do 30/06/21.

Adresaci promocji

Oferta jest skierowana do osób, które od 1/11/19 nie miały zawartej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów (np. konta) nie wyklucza z promocji.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o kartę. Po tym pozostaje oczekiwanie na kontakt ze strony konsultanta, który będzie nadzorował dalszą procedurę ze strony banku. Z reguły jest on od razu, a niekiedy trwa to kilka kilka dni. Po pomyślnym przejściu całego procesu i podpisaniu umowy o kartę kredytową, przyjdzie czas na spełnienie warunków promocji. 
 
Są nimi transakcje kartą na łączną kwotę minimum 1.000 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym została podpisana umowa (a więc jeżeli umowy podpiszmy np. w marcu to warunki trzeba spełnić w kwietniu, maju i czerwcu). Za każdy z tych miesięcy otrzymamy kartę podarunkową na zakupy na Allegro wartości 100 zł (w sumie 3 x 100 zł). Bank zaznacza, iż do wymaganej sumy transakcji nie będzie brał pod uwagę wszelkiego rodzaju "ułatwiaczy", ale zwykłe zakupy w sklepach bądź internecie jak najbardziej spełnią warunek promocji.  
 
Odebranie nagród (karty będą w formie elektronicznej) będzie możliwe po zarejestrowaniu się na stronie mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia, zaś nagroda zostanie udostępniona w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków. Karty podarunkowe Allegro będą ważne do 31/12/22. Trzeba też pamiętać, iż każdą z tych kart można użyć jednorazowo (a więc najlepiej przy większych zakupach).
 
Warunki bezpłatności karty

W ramach niniejszej promocji pierwszy rok użytkowania karty jest bezpłatny. W kolejnych latach ta ta karta  kosztuje 9 zł na miesiąc, jednakże z opłaty zwalnia wydatek 1.000 zł miesięcznie. W przypadku wydatków na kwotę min. 500 zł opłata jest zmniejszona do 4,50 zł. Warta uwagi jest informacja, iż rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje 25 złotych, więc lepiej to zrobić po tym terminie.
 
Wartość dodana
 
Tą wartością dodaną jest program lojalnościowy mamBonus. I z tym wiąże się dodatkowa nagroda, a mianowicie 11.200 punktów w tym programie. Pierwsze 5.000 punktów otrzymamy za wykonanie minimum 4 transakcji na minimum 50 zł każda w ciągu 60 dni od zawarcia umowy. Kolejne 200 punktów zostanie nam przydzielone za rejestrację w programie. Zaś ostatnie 3 x 2.000 punktów "zarobimy" za każdy miesiąc posiadania karty w czasie trwania promocji. Otrzymane punkty można wymienić na nagrody bądź vouchery w programie mamBONUS.
 
 

Podsumowanie


W dosyć łatwy sposób można tutaj zarobić 300 zł. Co prawda wymagany jest wydatek 3.000 zł, ale wspomniany zwrot to ciągle przyzwoite 10 %. Warto więc skorzystać i nie robić zakupów "za darmo".
 

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz