poniedziałek, 22 marca 2021

300 zł za darmowe konto w BNP Paribas

 

300 zł w gotówce proponuje w najnowszej promocji BNP ParibasJeżeli do tego dodać kartę kredytową to można zarobić nawet 600 zł. Wychodzi więc całkiem niezła oferta za darmowe produkty.

Okres promocji 

Akcja trwa od 17/03/21 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 17/04/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny (za pomocą unikalnego kodu SMS), natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 5/05/21. Premia w wysokości 300 zł jest podzielna na dwie części.


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w gotówce w wysokości 150 zł należy w miesiącu następującym po rejestracji w promocji:


  • wykonać min. 3 płatności BLIK (na dowolne kwoty w tradycyjnych sklepach bądź w internecie);
  • wykonać min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonilne lub GOmobile - tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykły przelew na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek);
  • otrzymać wpływ/y na łączną kwotę min. 700 zł (może być jeden lub kilka mniejszych z naszego konta w innym banku).

Druga gotówkowa nagroda w wysokości 150 zł wymaga spełniania warunków pierwszej nagrody oraz dodatkowo w kolejnym, następnym miesiącu kalendarzowym:

 

  • wykonania min. 3 płatności BLIK (na dowolne kwoty w tradycyjnych sklepach bądź w internecie);
  • wykonania min. 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonilne lub GOmobile - tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykły przelew na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek);
  • otrzymania wpływu/ów na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być jeden lub kilka mniejszych z naszego konta w innym banku) - należy tutaj zwrócić uwagę na większą kwotę niż przy pierwszym warunku.


Wiadomość o przyznaniu nagród zostanie przesłana do laureatów nie później niż do 21 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, a sama nagroda zostanie przekazana do końca tegoż miesiąca.
 
Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej nagrody , zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 26 dnia miesiąca. W przypadku drugiej premii nie ma już takiej konieczności.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Prosta i zyskowna akcja promocyjna. Zachęcam więc do rozważenie w niej udziału.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz