środa, 7 kwietnia 2021

Konto w Millennium z bonusem i premią

 

W najnowszej promocji Banku Millennium do zdobycia jest bonus w wysokości 250 zł i premia w takiej samej kwocie. Łącznie do zyskania jest więc 500 zł.
 
Okres promocji

Promocja trwa od 1/04/21 do 17/05/21.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Wykluczone są także osoby, które w przeszłości brały udział w promocji "na start" Konta 360⁰ (opcjonalnie Student).

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji. Przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Umowę będziemy mogli podpisać w dwojaki sposób - za pośrednictwem kuriera bądź online. W tym drugim przypadku konieczne będzie wejście na stronę promocji z urządzenia mobilnego, które pozwoli nam na zrobienie zdjęcie. Zaś bank porówna nasze selfie z tym, które widnieje w dowodzie osobistym. To ułatwienie w okresie trwającej  pandemii.

Po podpisaniu umowy można przejść do pozostałych warunków promocji. Pierwszą wymaganą czynnością jest aktywacja aplikacji mobilnej i zalogowanie się do 31/05/21. Zaś drugą i ostatnią jest zapewnienie wypływu na konto w wysokości min. 1.000 zł oraz wykonanie co najmniej pięciu transakcji kartą lub BLIKiem w każdym z trzech miesięcy: czerwcu, lipcu i sierpniu 2021 r. W przypadku wpływów wystarczą przelewy z naszego konta w innym banku, zaś transakcje dotyczą dowolnej kwoty.

Informację o zdobyciu pierwszego bonusu (50 zł) otrzymamy za pośrednictwem wiadomości e-mail do 15/06/21, natomiast drugiego i trzeciego (2 x 100 zł) do 15/09/21. Będzie tam link do formularza, który należy uzupełnić w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości. Przelew nagrody nastąpi w ciągu 14 dni od jego wypełnienia.
 
To tyle! Każda osoba, która spełni powyższe warunki, zostanie powiadomiona przez organizatora przez wiadomość e-mail do 15.06 (pierwsza część bonusu) oraz do 15.09.2021 (druga i trzecia). Znajdziemy tam link do formularza, który należy wypełnić (podając np. swój numer konta) w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości (wynika to z tego, iż promocja jest współorganizowana z pośrednikiem finansowym eBroker). Wypłata premii nastąpi w ciągu 14 dni od wypełnienia formularza. 
 

250 zł w programie poleceń 


Powyższa promocja wiąże się również z programem poleceń. W niej można zdobyć dodatkowe 250 zł za polecenie konta 5 osobom (50 zł za każdą z nich). Polecać może osoba, która założy promocyjne konto i spełni warunek pierwszego bonusu (a więc aktywuje i zaloguje się do aplikacji mobilnej banku). Kod polecenia będzie udostępniony w bankowości elektronicznej.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu zapewnić wpływ w wysokości min. 1.000 zł i wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem. Dla osób do 26 roku (opcja konta Student) wymagana jest tylko jedna płatność kartą, aby być zwolnionym z opłat.

Podsumowanie

 

Jak zwykle łatwo tutaj zdobyć 250 zł, a może jeszcze uda się coś zgarnąć za polecenie (np. rodzinie bądź znajomym). Jak najbardziej akcji na plus.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz