piątek, 9 kwietnia 2021

300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

 

Bank Millennium ponownie odpalił promocję karty kredytowej. Do zdobycia jest 300 zł w bonach do sklepów sieci Biedronka. A jeżeli to połączymy z promocją konta osobistego to możemy w sumie zyskać 550 zł lub 800 zł (przy wykorzystaniu pełnej puli poleceń).

Okres promocji

Promocja trwa od 1/04/21 do 31/05/21.

Adresaci promocji

Promocja z nagrodą dodatkową (czyli e-bonami o łącznej wartości 300 zł do Biedronki) skierowana jest do osób, które od dnia 1/01/19 nie posiadali lub nie posiadają jakiejkolwiek karty kredytowej Bank Millennium bądź nie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z karty kredytowej. Nagroda podstawowa to 12-miesięcznie zwolnienie z opłat przy warunku zaledwie jednej transakcji w miesiącu, ale nas będzie  interesować  "pełna pula" czyli wspominane wyżej e-bony. Zaś nagroda podstawowa to tylko miły dodatek.

Warunki uczestnictwa

Aby zdobyć wspominany w tytule bonus należy złożyć wniosek  w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej i zawrzeć umowę o jedną z wymienionych kart: Millennium Mastercard Impresja Ważne, aby jej limit wynosił co najmniej 3.000 zł.

Kolejnym krokiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych (w tym również za pomocą usługi BLIK powiązaną z tą kartą) na łączną kwotę min. 350 zł w każdym z sześciu kolejnych miesięcy tj.: od maja do października włącznie (dla "kwietniowych kart) lub od czerwca do listopada włącznie  (jeżeli ktoś skorzysta z promocji dopiero w maju).

Nagroda zostanie dostarczona poprzez wiadomość SMS na numer kontaktowy uczestnika. Nastąpi to do końca miesiąca następującego po danym miesiącu, w który został spełniony warunek transakcji. A więc powinniśmy w sumie otrzymać 6 takich wiadomości. Niespełnienie warunku transakcyjnego (wydanie 350 zł) w jednym z okresów nie dyskwalifikuje uczestnika z możliwości zdobycia nagrody za pozostałe okresy. Bony będzie ważne 12 miesięcy od daty dostarczenia.
 
Wartość dodana

Karta Impresja posiada spory atut w postaci 5 % zwrotu wydatków w wybranych sklepach. W taki sposób można zyskać do 760 zł w ciągu roku. I to niezależnie od promocji na "start" z kartą podarunkową do Biedronki.

Karta Impresja upoważnia do zwrotów w poniższych sklepach:


Warunki bezpłatności karty

Aby pozbyć się opłaty należy w pierwszym roku wykonywać minimum jedną transakcję miesięcznie (w ramach warunków promocji), zaś po tym okresie wymagane jest 5 transakcji w miesiącu. W przeciwnym razie zostanie naliczona co miesiąc opłata w wysokości 7,99 zł.

Podsumowanie


Tak jak zwykle promocja jest limitowana i pula wynosi 10.000 szt. promocyjnych wniosków . Po wyczerpaniu promocyjnej puli pojawi się stosowana informacja na stronie internetowej banku. Jak zwykle fajna promocja dla fajnej karty. Należy też podkreślić, iż często klienci Banku Millennium mogą otrzymać ją w zasadzie od ręki tj. poprzez "wyklikanie" w bankowości elektronicznej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz