czwartek, 6 maja 2021

400 zł w promocji Banku Millennium

 

W nowej promocji Banku Millennium można zyskać aż 400 zł. Składa się na to 350 zł premii w gotówce oraz 50 zł w formie karty podarunkowej do sklepów Biedronka. 

 
Okres promocji

Promocja trwa od 5/05/21 do 7/06/21.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Wykluczone są także osoby, które w przeszłości brały udział w promocji "na start" Konta 360⁰ (opcjonalnie Student).

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji. Koniecznie z kartą debetową z logo Mastercard. Przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Umowę będziemy mogli podpisać w dwojaki sposób - za pośrednictwem kuriera bądź online. W tym drugim przypadku konieczne będzie wejście na stronę promocji z urządzenia mobilnego, które pozwoli nam na zrobienie zdjęcie. Zaś bank porówna nasze selfie z tym, które widnieje w dowodzie osobistym.

Po podpisaniu umowy można przejść do pozostałych warunków promocji. Pierwszą wymaganą czynnością jest aktywacja aplikacji mobilnej i zalogowanie się do 30/09/21. Jako, iż jest to najprostszy warunek to proponuję go wykonać od razu. Zaś drugą  jest zapewnienie wypływu na konto w wysokości min. 1.000 zł oraz wykonanie co najmniej jednej transakcji kartą lub BLIKiem w każdym z czterech miesięcy: czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu 2021 r. W przypadku wpływów wystarczą przelewy z naszego konta w innym banku, zaś transakcje dotyczą dowolnej kwoty.

Pierwsza nagroda w postaci kodu na zakupu do Biedonki trafi do nas w formie SMS. I tak te 50 zł zostanie przesłane do 30/06/21 i będziemy mogli z niego skorzystać do 31/05/22.

Druga (150 zł za comiesięcznie wpływy) i trzecia (100 zł za transakcje) zostanie przekazana do 31/10/21.

100 zł za pożyczkę 

 

Ostatnia nagroda w wysokości 100 zł wiąże się z pożyczką gotówkową. Aby ją otrzymać należy do 31/12/21 zawrzeć umowę pożyczki z ubezpieczeniem na kwotę do wypłaty w wysokości min. 5.000 zł. Delikatnie mówiąc jest to średnio opłacalne ze względu na  związane z tym koszty (odsetki, prowizję, ubezpieczenie). Nagroda za pożyczkę zasili nasze konto do 30/04/22.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu zapewnić wpływ w wysokości min. 1.000 zł i wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem. Dla osób do 26 roku (opcja konta Student) wymagana jest tylko jedna płatność kartą, aby być zwolnionym z opłat.

Podsumowanie

 

Czy warto pokusić się na udział w promocji? Na pewno warto, bo otrzymamy 300 zł za proste warunki do spełnienia. Bank Millennium nieczęsto daje tak wysoką premię. W obwodzie jest jeszcze pożyczka, ale tutaj już warto zastanowić się trochę dłużej.
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz