wtorek, 15 czerwca 2021

350 zł w promocji konta Banku Millennium

 

W nowej promocji konta Banku Millennium jest do zyskania aż 350 zł - 100 zł w formie bonu do Biedronki i 250 zł w gotówce. Warunki bardzo proste, a więc zapraszam do skorzystania.

Okres promocji

Akcja trwa od 15/06/21 do wyczerpania promocyjnej puli 1.000 sztuk, lecz nie dłużej niż do 30/06/21.

Adresaci promocji 

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Wykluczone są także osoby, które w przeszłości brały udział w promocji "na start" Konta 360⁰ (opcjonalnie Student).

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji. Przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Umowę będziemy mogli podpisać w dwojaki sposób - za pośrednictwem kuriera bądź online. W tym drugim przypadku konieczne będzie wejście na stronę promocji z urządzenia mobilnego, które pozwoli nam na zrobienie zdjęcie. Zaś bank porówna nasze selfie z tym, które widnieje w dowodzie osobistym. Niemniej, wybierając taki sposób założenia konta, do 30/11/21 trzeba będzie się udać do dowolnego oddziału banku, aby złożyć tam wzór podpisu i przedstawić dokument tożsamości.

100 zł na start


Aby zdobyć 100 zł w formie bonu do Biedronki wystarczy zawrzeć umowę o konto (koniecznie z kartą debetową opatrzoną logo Mastercard!). I w ten sposób do 31/07/21 trafi na nasz numer telefonu kod na zakupy.

250 zł w gotówce


Aby uzyskać 250 zł w gotówce należy w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku oraz w listopadzie 2021 r. zasilić rachunek kwotą co najmniej 1.000 zł i wykonać w każdym z tych miesięcy co najmniej jedną płatność kartą debetową lub za pomocą usługi BLIK (od razu wspomnę, iż te warunki pokrywają się z wymogami bezpłatności konta). Należy jeszcze do 30/11/21 aktywować aplikację mobilną banku. Za spełnienie warunków w każdym z wymienionych wyżej miesięcy otrzymamy 50 zł, co w sumie daje 250 zł (5 x 50 zł) do 31/12/21.
 

Warunki bezpłatności kont

Koszt prowadzenia konta 360⁰ to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu zapewnić wpływ w wysokości min. 1.000 zł i wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem. Tak się składa, iż pokrywają się one z warunkami promocji:) Dla osób do 26 roku (opcja konta Student) wymagana jest tylko jedna płatność kartą, niemniej aby zdobyć pełną pulę nagród trzeba pamiętać o wyżej wspomnianym wpływie. Konto Junior jest bezwarunkowo darmowe, jeżeli dziecko nie przekroczyło 13 roku życia. Dla starszych dzieci wymagane jest posiadanie karty debetowej i wykonanie co najmniej jednej płatności w miesiącu. Inaczej opłata miesięczna wyniesie 4 zł.

Podsumowanie

 
Jedna z najlepszych ostatnio promocji Banku Millennium. Pierwsze 100 zł otrzymujemy w zasadzie za nic, a następne premie też nie wymagają wiele zachodu (bowiem wspomniany wpływ 1.000 zł może być z własnego konta w innym banku, po czy te pieniądze można zwrócić do źródła).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz