piątek, 18 czerwca 2021

Odbierz 400 zł w wakacyjnej promocji PKO BP

 

Powraca fajna promocja PKO BP i to z wyższą stawką. Teraz za założenie karty kredytowej Mastercard Platinum i spełnienie prostych warunków jest do zdobycia aż 400 zł. Co prawda w ramach programu Bezcenne Chwile, ale zawsze to cenna nagroda.

Okres promocji

Akcja pt. "Wakacyjna promocja z punktami w programie Mastercard Bezcenne Chwile" trwa od 16/06/21 do 31/08/21 lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród, która wynosi 3.000 sztuk.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana zarówno do nowych jak i obecnych klientów banku. Akcja wyklucza osoby, które przed rozpoczęciem czasu trwania promocji były uczestnikami programu Bezcenne Chwile z użyciem karty wydanej przez PKO BP.

Warunki uczestnictwa

Aby zdobyć promocyjne punkty należy podpisać umowę o wydanie karty kredytowej PKO Mastercard Platinum i za pośrednictwem banku przystąpić do programu Bezcenne Chwile (na etapie finalizacji wniosku jest możliwość złożenia takiej deklaracji). Po otrzymaniu plastiku należy wykonać transakcje bezgotówkowe na minimum 100 zł (nie będą brane pod uwagę transakcje anulowane ani zwrócone). Jest na to czas w ciągu 30 dni od zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile. Promocyjne punkty zostaną przyznane najpóźniej do 25 dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji i będą ważne 6 miesięcy.  Taki sam manewr trzeba powtórzyć w kolejnym  miesiącu tj. między 31 a 60 dniem od rejestracji w programie Bezcenne Chwile wykonać transakcje kartą na minimum 100 zł. Przyznanie i wykorzystanie punktów będzie na analogicznych zasadach jak wyżej.
 
Należy podkreślić, iż umowa o kartę musi być aktywna do końca promocji i dnia wydania nagród. Po zalogowaniu (za pomocą numery karty i daty urodzenia albo też po ustawieniu własnego hasła) do programu przyznane punkty można wymienić na nagrody z katalogu, a są to m.in. vouchery do takich sklepów jak Decathlon, Empik, RTV Euro AGD czy Circle K. Czasem dostępność voucherów jest ograniczona, więc jest to tutaj dosyć "płynne" i czasem trzeba trochę odczekać na wypatrzone nagrody.
 
Warunki uzyskania i bezpłatności karty

Karta kredytowa Mastercard Platinum należy do segmentu prestiżowych. Jej posiadanie wiąże się z szeregiem przywilejów jak np. pakiet ubezpieczenia podróżnego. Posiadaczem takiej karty może zostać osoba pełnoletnia z min. dochodem w wysokości 1.000 zł oraz posiadająca zdolność kredytową na min. 5.000 zł (bo właśnie taki jest minimalny limit kredytowy, zaś górny to 200.000 zł). Trzeba liczyć się z tym, iż przyznanie karty kredytowej zależy od decyzji banku (na pewno pomoże w tym wysoki "scoring" w Biurze Informacji Kredytowej).

Jaki jest koszt karty kredytowej Mastercard Platinum?

Jedyna "stała" opłata jest związana z użytkowaniem i jej naliczana w skali roku (z dołu). Może ona wynieść:

  • 0 zł, gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 5.000 zł;
  • 125 zł, gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 125 zł;
  • 250 zł w pozostałych przypadkach.

W przypadku wcześniejszej rezygnacji klienta z karty lub rozwiązaniu umowy, opłata pobierana jest proporcjonalnie do okresu, za który należna jest opłata roczna.

Podsumowanie

 

To już któraś z kolei promocja karty kredytowej Mastercard Platinum. Jeżeli ktoś posiada konto w PKO BP to zachęcam do skorzystania. Czasem wystarczy tylko kilka kliknięć w telefonie, a później po wydaniu w sumie 200 zł otrzymać aż 400 zł. Natomiast kto nie ma jeszcze tutaj konta to w pierwszej kolejności polecam zarobienie na jego otwarciu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz