środa, 2 czerwca 2021

Premia 250 zł za konto w mBanku

 

Bardzo lubię banki, które mają kompletną ofertę. Ostatnio należy do nich mBank. Może tu coś znaleźć dla siebie nowy klient (250 zł premii za otwarcie konto), oszczędzający (1,7 % na koncie oszczędnościowym "Moje Cele") bądź wydający (program mOkazje) jak i inwestor (usługa eMakler dzięki której łatwo można zacząć inwestować chociażby na rodzimej GPW).

Okres promocji

Akcja trwa od 1/06/21 do 28/09/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w mBanku od 1/01/18.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową
 
Przy okazji będę wdzięczny za skorzystanie z mojego kodu polecającego: malaekonomia (za jego użycie bardzo dziękuję!). Należy go umieścić we wniosku na polu związanym z identyfikatorem osoby polecającej.

Do wzięcia jest 5 bonusów po 50 zł każdy.
 

50 zł

 
Aby zdobyć pierwszą premię należy otworzyć konto przez selfie lub e-dowód osobisty. Polega na ta sposobie weryfikacji tożsamości - w pierwszym przypadku poprzez selfie, a w drugim za pomocą aplikacji eDO. Należy jeszcze w miesiącu otwarcia rachunku wykonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (w sklepach stacjonarnych bądź w internecie). Bonus zostanie wypłacony do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.
 

50 zł


Kolejne 50 zł zdobędziemy za realizację "szybkiego wpływu" czy przelanie do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od aktywacji rachunku (najlepiej zrealizować to z naszego konta w innym banku). Oprócz tego wymagane jest wykonanie min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Te drugi warunek trzeba spełnić do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Myślę, iż w dobie sklepów z kasami samoobsługowymi można to zrealizować w czasie jednej wizyty w sklepie (tj. podzielić swoje zakupu na klika mniejszych).  Bonus otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.
 

3 x 50 zł


Aby zdobyć następne 3 x 50 zł należy powtórzyć powyższe operacje w drugim, trzecim i czwartm miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. A więc przelew w wysokości min. 1.000 zł oraz 8 transakcji kartą/BLIKiem w miesiącu. Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.
 
Konto oszczędnościowe 1,7 %

W ramach promocji można skorzystać z promocyjnego oprocentowania 1,7 %, gdy otworzy się rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele. Maksymalna kwota jaką można tu ulokować to 10.000 zł, a  czas trwania promocyjnego oprocentowania będzie obowiązywał przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe od otwarcia tego rachunku. Aby zyskać wspomniane 1,7 % konieczne jest co miesięczne zwiększenie salda o co najmniej 100 zł. Jest to bowiem swoista nagroda za regularne oszczędzanie i taki musi spełniać znamiona.

Warunki bezpłatności konta

Konto (eKonto osobiste) zakładane w tej promocji jest rachunkiem bezpłatnym. Posiadanie karty debetowej to koszt 7 zł miesięcznie. Aby uniknąć opłaty trzeba wydać 350 zł w miesiącu (oczywiście po spełnieniu warunków promocji można z karty zrezygnować i tym samym nie narażać się na ewentualne koszty). Wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych są bezpłatne, o ile kwota wypłaty wyniesie co najmniej 100 zł. Przy mniejszej transakcji będzie pobrana prowizja w wysokości 1,3 zł.

Podsumowanie


Na koniec dodam, iż można zdobyć jeszcze dodatkowe 50 zł za podpisanie umowy o eKonto Junior. W tym celu do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu swojego konta należy otworzyć konto dla dziecka. W sumie to będzie aż 300 zł w gotówce i niezły produkt właściwie dla każdego.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz