poniedziałek, 2 sierpnia 2021

Zwrot za zakupy w Leroy Merlin

Czas wakacji to czas małych i dużych podróży. Ale w Polsce to także czas wzmożonych remontów mieszkań i domów. Któż z nas tego nie robił w czasie swojego urlopu? Zapewne u niejednego i to nieraz właśnie w taki sposób wyglądały wakacje. A jak wiadomo remont wiąże się z wydatkami. Warto przy tym skorzystać z najnowszej propozycji Visa Oferty i ten sposób zaoszczędzić kilka złotych.

Aby skorzystać z oferty, należy dokonać płatności na kwotę w wysokości 150 zł w sklepie stacjonarnym Leroy Merlin lub w sklepie online na www.leroymerlin.pl. Oczywiście należy przy tym użyć karty zarejestrowanej w programie Visa Oferty. Przed dokonaniem transakcji trzeba tą ofertę aktywować poprzez jej wyświetlenie na swoim profilu. Zwrot nastąpi na rachunek karty płatniczej, a jego czas realizacji to zazwyczaj kilka dni roboczych. Niniejsza okazja jest ważna przez miesiąc.

Optymalnie to połączyć z programem lojalnościowym sklepu pt. "DOM", dzięki czemu nasze profity będą odrobinę większe.

Na koniec dodam, iż program Visa Ofert z dniem 30/09/21 kończy swoją działalność. Trochę szkoda, bowiem przy okazji zakupów można było kilka złotych zaoszczędzić. Co prawda nie były to jakieś wielkie sumy, niemniej łatwiej przychodziła płatność u partnerów programu. Miejmy nadzieję, iż zostanie on zastąpiony jakąś inną atrakcyjną formą, dzięki której płatność kartą z logo Visa będzie się po prostu opłacała.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz