środa, 26 stycznia 2022

Odbierz 300 zł za kartę kredytową PKO BP

 

Jak bumerang wraca promocja karty kredytowej PKO BP. Obecnie za założenie karty kredytowej Mastercard Platinum i spełnienie prostych warunków jest do zdobycia aż 300 zł (w ramach programu Bezcenne Chwile).

Okres promocji

Akcja pt. "Pod różne okazje" trwa od 25/01/22 do 15/04/22 lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród, która wynosi 1.422 sztuk.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana zarówno do nowych jak i obecnych klientów banku. Akcja wyklucza osoby, które przed rozpoczęciem czasu trwania promocji były uczestnikami programu Bezcenne Chwile z użyciem karty wydanej przez PKO BP.

Warunki uczestnictwa

Aby zdobyć promocyjne punkty należy podpisać umowę o wydanie karty kredytowej PKO Mastercard Platinum i za pośrednictwem banku przystąpić do programu Bezcenne Chwile (na etapie finalizacji wniosku jest możliwość złożenia takiej deklaracji). Po otrzymaniu plastiku należy wykonać transakcje bezgotówkowe na minimum 100 zł (nie będą brane pod uwagę transakcje anulowane ani zwrócone). Jest na to czas do 15.05.22. Promocyjne punkty zostaną przyznane najpóźniej do 25 dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji i będą ważne 6 miesięcy. 
 
Należy podkreślić, iż umowa o kartę musi być aktywna do końca promocji i dnia wydania nagród. Po zalogowaniu (za pomocą numery karty i daty urodzenia albo też po ustawieniu własnego hasła) do programu przyznane punkty można wymienić na nagrody z katalogu, a są to m.in. vouchery do takich sklepów jak Allegro, Decathlon, Empik, RTV Euro AGD czy Circle K. Czasem dostępność voucherów jest ograniczona, więc jest to tutaj dosyć "płynne" i niekiedy trzeba trochę poczekać na wypatrzone nagrody.
 
Warunki uzyskania i bezpłatności karty

Karta kredytowa Mastercard Platinum należy do segmentu prestiżowych. Jej posiadanie wiąże się z szeregiem przywilejów jak np. pakiet ubezpieczenia podróżnego. Posiadaczem takiej karty może zostać osoba pełnoletnia z min. dochodem w wysokości 1.000 zł oraz posiadająca zdolność kredytową na min. 5.000 zł (bo właśnie taki jest minimalny limit kredytowy, zaś górny to 200.000 zł). Trzeba liczyć się z tym, iż przyznanie karty kredytowej zależy od decyzji banku (na pewno pomoże w tym wysoki "scoring" w Biurze Informacji Kredytowej).

Jaki jest koszt karty kredytowej Mastercard Platinum?

Jedyna "stała" opłata jest związana z użytkowaniem i jej naliczana w skali roku (z dołu). Może ona wynieść:

  • 0 zł, gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 5.000 zł;
  • 125 zł, gdy średnio w miesiącu dokonano transakcji na kwotę min. 125 zł;
  • 250 zł w pozostałych przypadkach.

W przypadku wcześniejszej rezygnacji klienta z karty lub rozwiązaniu umowy, opłata pobierana jest proporcjonalnie do okresu, za który należna jest opłata roczna.

Podsumowanie

 

To już któraś z kolei promocja karty kredytowej Mastercard Platinum. Cieszy to, iż bank nie ustaje w promowaniu swojego produktu, a kolejne osoby mogą zgarniać nagrody. 
 

 
Natomiast kto tutaj jeszcze niema konta to może zarobić 100 zł (za Konto za Zero) lub 150 zł (za Konto bez Granic) za jego założenie z polecenia. Wystarczy we wniosku o konto podać kod polecenia oraz następnie w ciągu 30 dni od otwarcia konta zrobić min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta oraz 3 transakcje BLIKIEM z aplikacji IKO LUB zrobić dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub BLIKIEM z aplikacji IKO na łączną kwotę min. 500 zł.

Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z powyższej promocji konta osobistego, a nie miałbym kodu polecającego to zapraszam do kontaktu mailowego. Chętnie udostępnię swój, a w ramach podziękowań podzielę się swoją nagrodą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz