wtorek, 5 kwietnia 2022

500 zł za darmowe konto w BNP Paribas

W nowej promocji BNP Paribas pojawiła się bardzo dobra stawka. 500 zł w gotówce za darmowe konto to jest niewątpliwe atrakcyjna oferta.

 
Okres promocji

Promocja pt. "Mega szansa" trwa od 4/04/22 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 30/04/22.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Podpisanie umowy (w sposób zdalny) oraz aktywacja karty płatniczej (którą dostarczy nam kurier wraz z instrukcją dalszego postępowania), poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 22/05/22. Po tych przejściu tej procedury czas na działania w kierunku zdobycia premii.


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł należy w maju 2022 r.:

  • wykonać min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej  (tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykłe przelewy na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek).

 

Druga nagroda w wysokości 200 zł wymaga spełniania warunków pierwszej nagrody oraz dodatkowo spełnienia poniższych czynności w czerwcu 2022 r.:

 

  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być klika mniejszych, aczkolwiek ważna jest tutaj ich suma - mogą to być też przelewy z własnego konta w innym banku);
  • wykonania min. 5 przelewów (jak przy pierwszym warunku - kwota przelewu nie ma znaczenia).

 

Jeżeli zostaną już spełnione warunki do zdobycia pierwszej i drugiej nagrody to przyjdzie czas na trzecią premię (a właściwe to trzy premie). Jest nią 150 zł w formie zwrotu za płatności kartą. Bank zwróci nam 10 % wartości zakupów z lipca, sierpnia i września (czyli po 50 zł miesięcznie). Wynika z tego, iż optymalnie wydawać nieco powyżej 500 zł w każdym z tych 3 miesięcy. Wykluczone są wszelkiego rodzaju ułatwiacze płatności jak np. elektroniczne portfele. Niemniej zwykle płatności za produkty bądź usługi w sklepie bądź internecie spełniają warunki promocji.

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 17/06/22, a sama nagroda zostanie przekazana do końca czerwca. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 26/07/22 i trafi on do nich do końca lipca. Natomiast ostania nagroda wiąże się z wiadomością do 26 każdego miesiąca od sierpnia do października 2022 r. Poszczególne kwoty zostaną wpłacone do końca miesiąca, w którym otrzymamy informację o jej zdobyciu.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej nagrody, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 26/06/22. Instrukcja logowania zostanie przekazana w przesłanym mailu. W przypadku kolejnych nagród nie ma już takiej konieczności.
 

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 5 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


500 zł za konto osobiste to nie zdarza się często. Warto je zgarnąć, tym bardziej, iż dodatkowe pieniądze w dobie szalejącej inflacji, przydadzą się każdemu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz