środa, 13 lipca 2022

250 zł do wzięcia w Banku Pocztowym

W Banku Pocztowym do zyskania jest 20.000 punktów w programie Bezcenne Chwile (wartych około 250 zł). Ich zdobycie nie powinno sprawić jakiś większych problemów, ale trzeba się pospieszyć.
 
Promocja skierowana jest do nowych jak i obecnych klientów Banku Pocztowego, którzy zarejestrują swoją kartę w programie Bezcenne Chwile (program dotyczy wszystkich kart Banku Pocztowego oprócz karty Caritas). Można tego dokonać poprzez bankowość internetową, w placówce banku lub dzwoniąc na infolinię. W ciągu 30 dni od rejestracji karty należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą za min. 50 zł. Promocyjne punkty pojawią się na koncie uczestnika programu w przeciągu 30 dni roboczych. Można będzie je wymienić na atrakcyjne nagrody w tym vouchery min. do Circle K, Euro RTV AGD, Decathlon itd.

Promocja trwa od 6/07/22 do 15/09/22, jednakże może skończyć się wcześniej ze względu na wyczerpanie puli nagród (875 sztuk).
 
Na koniec dodam, iż standardowe Konto w Porządku w Banku Pocztowym jest bezpłatne pod warunkiem dokonania płatności kartą na łączną kwotę minimum 300 zł w danym miesiącu. W przypadku braku wymaganej transakcji zostanie naliczona opłata w wysokości 6,99 zł (za obsługę karty płatniczej).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz