poniedziałek, 5 września 2022

Za darmo mięso w Lidlu

Kontynuujemy cykl pod tytułem "Za darmo w Lidlu". Tym razem można pozyskać mięso mielone wieprzowe z szynki i odzyskać całą zapłaconą kwotę przy kolejnych zakupach. 

Aby skorzystać z promocji wystarczy w dniach 5-9/09/22 nabyć mięso mielone wieprzowe z szynki w opakowaniu 500 g . W momencie zakupu trzeba koniecznie zeskanować aplikację Lidl Plus. Po dokonaniu transakcji (płatności 10,99 zł za ten produkt) w aplikacji pojawi się kupon rabatowy o wartości zakupionego towaru. Będzie można go wykorzystać przy zakupach za min. 79 zł do 10/09/22 (niezbędna przedtem jest jego aktywacja) i ten sposób obniżyć nasz rachunek za kolejna zakupy. Do łącznej wartości zakupów nie wlicza się napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmiotów służących do karmienia piersią, a także kart prezentowych Lidl. 
 
Tym razem, aby skorzystać z kuponu, trzeba wydać trochę większą sumę niż poprzednio. Nie powinien mieć problemu z tym, ten kto ma Lidla po drodze i robi tam większe zakupy. Natomiast wszystkich pozostałych zachęcam do śledzenia innych okazji na blogu Mała Ekonomia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz