czwartek, 8 września 2022

Piłkarska loteria w Alior Bank

Jako, iż w tym roku będziemy mieli mundial w Katarze, to nie zabraknie różnych promocji z tym związanych. Jako pierwszy ruszył Alior Bank i zorganizował "Piłkarską loterię". Nagrodami są tutaj bony do RTV Euro AGD i koszulki piłkarskie.

 

Loteria trwa od 5/09/22 do 30/10/22 i jest skierowana do wszystkich osób pełnoletnich posiadających kartę Mastercard (debetową bądź kredytową) wydaną przez Alior Bank dla klienta indywidualnego. W zestaw nagród wchodzi 16 bonów o wartości 10.000 zł każdy do zrealizowania w sklepach RTV Euro AGD i 168 oficjalnych koszulek Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022 r. o wartości 469,99 zł każda.

Aby wziąć udział w loterii należy zarejestrować się na stronie promocji (zgłosić można tylko jedną swoją kartę), a następnie wykonywać płatności (w sklepach bądź w internecie) i dodatkowo, w każdym dniu w którym wykonamy płatność należy zalogować się do aplikacji mobilnej Alior Bank. W ten sposób każdego dnia możemy zdobyć maksymalnie jeden los (a więc większa dzienna ilość transakcji nie zwiększa naszych szans na wygraną).

Losowania odbędą się: 23 i 30 września; 7, 14, 21 i 28 października oraz 4 i 14 listopada. W każdym z nich do zdobycia są dwa bony do RTV Euro Agd i koszulki (trzy za każdy dzień loterii brany pod uwagę w danym losowaniu).

Zwycięzcy otrzymają wiadomość za pośrednictwem e-mail lub SMS w ciągu 3 dni roboczych od losowania. W takim przypadku laureat będzie miał 72 godziny na podanie danych do przekazania nagrody.

Ilość nagród nie jest oszałamiająca, ale w końcu zdobywania losów nic nie kosztuje (pod warunkiem wykonywania zwyczajnych zakupów). Więc jeżeli ktoś korzysta z karty Alior Bank to zachęcam to udziału w zabawie. Powodzenia!

Przejdź na stronę loterii.

Regulamin loterii.

Zaś jeżeli nie masz jeszcze tutaj konta i chcesz w prosty sposób zyskać 400 zł to skorzystaj z poniższego linku. Po założeniu konta należy wykonywać w miesiącu co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą płatniczą wydaną do otwartego konta na dowolną kwotę oraz zalogować się do aplikacji mobilnej. Bank uhonoruje to miesięczną premią 50 zł i tak przez 8 miesięcy (stąd te 400 zł).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz